Thermosunis indoor WireFree RTS - DOPRAVA ZDARMA!

Thermosunis indoor WireFree RTS - DOPRAVA ZDARMA!

DOPRAVA v ČR ZDARMA!

Interiérové sluneční a teplotní čidlo Thermosunis indoor WireFree RTS pro automatické ovládání rolet, žaluzií, interiérových žaluzií... DOPRAVA ZDARMA! Záruka 2 roky. DOPRAVA ZDARMA!

3 400 Kč s DPH

Dostupnost: TERMÍN DODÁNÍ 1 AŽ 10 TÝDNŮ

Výrobce: Somfy

Interiérové sluneční a teplotní čidlo, pro automatické ovládání jedné předokenní rolety, žaluzie, interiérové rolety nebo více rolet, žaluzií v jedné místnosti podle intenzity slunečního svitu. Kombinace slunečního a teplotního čidla je vynikající pro solární vytápění místností - vyhřívání sluncem. Pokud není v místnosti dosažena nastavená teplota, je sluneční automatika blokována do té doby, než se místnost vyhřeje sluncem nad nastavenou teplotu a teprve poté dojde k zastínění, aby se místnost už dále neohřívala. 

Příklad použití
Máte zimní zahradu nebo velké prosklené plochy v domě? Toto čidlo je velice vhodné také pro pasivní domy a zimní zahrady. Napomáhá úsporám za vytápění těchto prostor, protože v zimním období je sluneční automatika blokována do té doby, než teplota v místnosti dosáhne nastavené hodnoty. Teprve potom dojde k zastínění (svítí-li stále slunce) aby se místnost už dále nepřehřívala. Čidlo udržuje příjemnou teplotu v místnosti také v létě a současně chrání Váš nábytek, podlahy, rostliny a třeba i domácí mazlíčky před nepříznivými vlivy slunečního záření. Je to tak snadné. Pokud máte například předokenní rolety stačí toto čidlo umístit pomocí přísavky na vnitřní stranu okenní tabule nebo na parapet a o nic se už nemusíte starat. Pokud je čidlo upevněno na okenní tabuli, roleta sjede při překročení nastavené mezní hodnoty slunečního svitu (a pokud je dosaženo nastavené teploty) na úroveň čidla a zde se zastaví. Pokud je čidlo umístěno na parapetu nebo na nábytku, pohyb rolety se zastaví, jakmile její stín dopadne na čidlo.

Mezní hodnota slunečního svitu a teploty se nastavuje na čidle pod krytkou. Velkou výhodou tohoto čidla je to, že pro vypínání a zapínání sluneční automatiky není třeba žádný speciální dálkový ovladač. Přepínač funkce sluneční a teplotní automatiky je umístěn přímo na čelním panelu čidla. Stačila by Vám pouze sluneční automatika? Podívejte se tedy na pouze sluneční čidlo Sunis indoor WireFree RTS.

Montáž: na okenní tabuli, na parapet nebo na nábytek
Barva: bílá
Rozměry: průměr 55 mm, h 30 mm včetně přísavky
Napájení: baterie 3 V typ CR2430
Provozní teplota: 0°C až +60°C suché obytné prostory
Stupeň krytí: IP 31
Radiová frekvence: 433,42 MHz
Obsah balení: sluneční čidlo, přísavka, baterie, český návod k použití

Do poznámky v objednávce uveďte, ke kterému zařízení chcete čidlo přiučit, abychom Vám současně také poslali český návod k Vašemu zařízení (přijímač dálkového ovládání, pohon s integrovaným přijímačem dálkového ovládání atd...).

Záruční lhůta 2 roky.

Zakoupením tohoto výrobku získáváte 30-ti denní telefonickou podporu ZDARMA. Pokud si nevíte rady s nastavením nebo zapojením - kontaktujte nás!

Chcete ZÍSKAT ROZŠÍŘENOU 5 LETOU ZÁRUKU včetně odborné montáže a nastavení? Kontaktujte nás a my Vám zpracujeme individuální nabídku.

Thermosunis indoor WireFree RTS - návod ke stažení - www.OvladaniRolet.cz, www.OvladaniZaluzii.cz, www.OvladaniMarkyz.cz

Thermosunis indoor WireFree RTS - eshop - www.OvladaniRolet.cz, www.OvladaniZaluzii.cz, www.OvladaniMarkyz.cz

Dobrý den pane Hrouzku, čidlo se dá n...

Karel Kubela - OvladaniRolet.cz, 12.05.2018 22:21:31

Dobrý den pane Hrouzku, čidlo se dá nastavit na více pokojů bez problémů. Ale POZOR! Jde o čidlo s dálkovým ovládáním pomocí technologie RTS, ale pokud byste tímto čidlem chtěl ovládat pohony IO, tak to nelze. K tomu je potřeba jiné čidlo a sice Sunis WireFree IO. Toto čidlo zatím nemáme zalistované na eshopu. Pošlete mi prosím na vás kontakt na email: info@ovladanirolet.cz a já vám rád pošlu nabídku na toto čidlo.

Nastavení

Hrouzek František, 12.05.2018 18:58:43

Dobrý den, mohu toto čidlo nastavit na více pokojů? Máme dům na jihozápad, kde je více pokojů (2 dětské pokoje a obývák a pro všechny by to platilo stejně ú Stačilo by zde dát jen jedno teplotní čidlo například do obýváku? Lze to nastavit? Jedná se o 5 rolet s IO motorem napojených na Tahomu :-)

Nový komentář

* (Povinné)

Nový dotaz k produktu

* (Povinné)

Alternativní produkty

  • Sunis indoor WireFree RTS - DOPRAVA ZDARMA!

    Interiérové sluneční čidlo pro automatické ovládání rolet, žaluzií,...

    DOPRAVA v ČR ZDARMA!

    2 700 Kč s DPH

    Dostupnost: TERMÍN DODÁNÍ 1 AŽ 10 TÝDNŮ

Anketa

Jakému ovládání stínicí techniky dáváte přednost?

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info