Sunis indoor WireFree RTS - DOPRAVA ZDARMA!

Sunis indoor WireFree RTS - DOPRAVA ZDARMA!

DOPRAVA v ČR ZDARMA!

Interiérové sluneční čidlo pro automatické ovládání rolet, žaluzií, interiérových žaluzií... Záruka 2 roky. DOPRAVA ZDARMA!

2 700 Kč s DPH

Dostupnost: TERMÍN DODÁNÍ 1 AŽ 10 TÝDNŮ

Výrobce: Somfy

Interiérové sluneční čidlo, pro automatické ovládání jedné předokenní rolety, žaluzie nebo více rolet či žaluzií v jedné místnosti podle intenzity slunečního svitu. 

Příklad použití
Přejete si mít doma příjemné klima i v těch největších vedrech? Přejete si ochránit Váš nábytek, podlahy, rostliny a třeba i domácí mazlíčky před nepříznivými vlivy slunečního záření? Je to tak snadné. Pokud máte například předokenní rolety stačí toto čidlo umístit pomocí přísavky na vnitřní stranu okenní tabule nebo na parapet a o nic se už nemusíte starat. Pokud je čidlo upevněno na okenní tabuli, roleta sjede při překročení nastavené mezní hodnoty slunečního svitu na úroveň čidla a zde se zastaví. Pokud je čidlo umístěno na parapetu nebo na nábytku, pohyb rolety se zastaví, jakmile její stín dopadne na čidlo.

Mezní hodnota slunečního svitu se nastavuje na čidle pod krytkou. Velkou výhodou tohoto čidla je to, že pro vypínání a zapínání sluneční automatiky není třeba žádný speciální dálkový ovladač. Přepínač funkce sluneční automatiky je umístěn přímo na čelním panelu čidla. Podívejte se také, jaké další výhody Vám nabízí kombinované sluneční a teplotní čidlo Thermosunis indoor WireFree RTS.

Montáž: na okenní tabuli, na parapet nebo na nábytek
Barva: bílá
Rozměry: průměr 55 mm, h 30 mm včetně přísavky
Napájení: baterie 3 V typ CR2430
Provozní teplota: 0°C až +60°C suché obytné prostory
Stupeň krytí: IP 31
Radiová frekvence: 433,42 MHz
Obsah balení: sluneční čidlo, přísavka, baterie, český návod k použití

Do poznámky v objednávce uveďte, ke kterému zařízení chcete čidlo přiučit, abychom Vám současně také poslali český návod k Vašemu zařízení (přijímač dálkového ovládání, pohon s integrovaným přijímačem dálkového ovládání atd...).

Záruční lhůta 2 roky.

Zakoupením tohoto výrobku získáváte 30-ti denní telefonickou podporu ZDARMA. Pokud si nevíte rady s nastavením nebo zapojením - kontaktujte nás!

Chcete ZÍSKAT ROZŠÍŘENOU 5 LETOU ZÁRUKU včetně odborné montáže a nastavení? Kontaktujte nás a my Vám zpracujeme individuální nabídku.

Sunis indoor WireFree RTS - návod ke stažení - www.OvladaniRolet.cz, www.OvladaniZaluzii.cz, www.OvladaniMarkyz.cz

Sunis indoor WireFree RTS - eshop - www.OvladaniRolet.cz, www.OvladaniZaluzii.cz, www.OvladaniMarkyz.cz

Nový komentář

* (Povinné)

Nový dotaz k produktu

* (Povinné)

Alternativní produkty

Anketa

Jakému ovládání stínicí techniky dáváte přednost?

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info