Centralis indoor RTS

Centralis indoor RTS

ČÁSTEČNĚ KOMPATIBILNÍ S TAHOMA

Externí přijímač dálkového ovládání pro ovládání předokenních rolet. Záruka 2 roky.

2 497 Kč s DPH

2 973 Kč s DPH Sleva 476 Kč

Dostupnost: TERMÍN DODÁNÍ 1 AŽ 10 TÝDNŮ

Výrobce: Somfy

Externí přijímač dálkového ovládání pro ovládání předokenních rolet. Rolety můžete ovládat jak přenosným tak i nástěnným dálkovým ovladačem. Centralis indoor RTS můžete použít jako náhradu stávajících mechanických ovladačů a tím dosáhnout vysokého komfortu ovládání s možností centrálního ovládání všech rolet. Pod krytem přijímače jsou tlačítka pro naučení vysílačů do paměti přijímače Centralis indoor RTS a také tlačítko pro nouzové ovládání rolety v případě ztráty dálkového ovladače nebo v případě vybití baterie v dálkové ovladači.

Příklad použití
Chcete komfortní dálkové ovládání předokenních rolet? 

Máte stávající rolety s obyčejnými roletovými spínači a chtěli byste centrální ovládání všech rolet? Centralis indoor RTS se pro tento účel výborně hodí. Pokud stávající elektroinstalace nevyhovuje pro použití elektronického spínače s integrovaným přijímačem dálkového ovládání Centralis UNO RTS, je ten správný čas pro nasazení přijímače Centralis indoor RTS. Abyste si rychle a snadno vylepšili ovládání předokenních rolet, použijte tyto externí přijímače Centralis indoor RTS. Přijímače se montují do podomítkové krabice u překladu okna. Místo stávajících mechanických ovladačů použijte některý nástěnný dálkový ovladač a pro maximální komfort obsluhy využijte také některého z přenosných dálkových ovladačů. Jediným krátkým stiskem tlačítka nahoru nebo dolů na dálkovém ovladači roletu otevřete nebo zavřete. Jediným krátkým stiskem tlačítka stop / mezipoloha najede roleta do stínicí polohy s pootevřenými větracími štěrbinami.

Externí přijímač Centralis indoor RTS komunikuje také bezdrátově se slunečními čidly Sunis indoor WireFree RTS, Thermosunis indoor WireFree RTS, Sunis WireFree RTS.

Montáž: do krabice pod omítku
Barva: bílá
Rozměry: š 80 x v 80 x h 45 mm
Napájení: 230 V
Provozní teplota: +5°C až +40°C suché obytné prostory
Stupeň krytí: IP 30
Radiová frekvence: 433,42 MHz
Obsah balení: externí přijímač dálkového ovládání Centralis indoor RTS, rámeček, krytka, upevňovací patice, český návod k použití

Záruční lhůta 2 roky.

Zakoupením tohoto výrobku získáváte 30-ti denní telefonickou podporu ZDARMA. Pokud si nevíte rady s nastavením nebo zapojením - kontaktujte nás!

Chcete ZÍSKAT ROZŠÍŘENOU 5 LETOU ZÁRUKU včetně odborné montáže a nastavení? Kontaktujte nás a my Vám zpracujeme individuální nabídku.

Centralis indoor RTS - návod ke stažení - www.OvladaniRolet.cz, www.OvladaniZaluzii.cz, www.OvladaniMarkyz.cz

Centralis indoor RTS - eshop - www.OvladaniRolet.cz, www.OvladaniZaluzii.cz, www.OvladaniMarkyz.cz

Nový komentář

* (Povinné)

Nový dotaz k produktu

* (Povinné)

Výsledky ankety

Jakému ovládání stínicí techniky dáváte přednost?

  • Dálkové ovládání. 52%
  • Centrální drátové ovládání. 26%
  • Pouze lokální ovládání. 22%

Počet hlasujících: 384

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info