Centralis UNO RTS VB - DOPRAVA ZDARMA!

Centralis UNO RTS VB - DOPRAVA ZDARMA!

ČÁSTEČNĚ KOMPATIBILNÍ S TAHOMA DOPRAVA v ČR ZDARMA!

Elektronický ovladač s integrovaným přijímačem dálkového ovládání pro ovládání venkovních žaluzií. Záruka 2 roky. - DOPRAVA ZDARMA!

2 549 Kč s DPH

Dostupnost: TERMÍN DODÁNÍ 1 AŽ 10 TÝDNŮ

Výrobce: Somfy

Elektronický ovladač s integrovaným přijímačem dálkového ovládání pro ovládání venkovních žaluzií. Žaluzie můžete tedy ovládat jak tlačítky nahoru, stop (mezipoloha) a dolů na čelním panelu ovladače, ale současně také přenosným nebo nástěnným dálkovým ovladačem. Centralis UNO RTS VB můžete použít jako náhradu stávajících mechanických ovladačů a tím dosáhnout vysokého komfortu ovládání s možností centrálního ovládání všech žaluzií. Tlačítka nahoru, stop (mezipoloha) a dolů + posuvný přepínač pro vypnutí / zapnutí reakce na dálkové ovladače. 

Příklad použití
Chcete komfortní dálkové ovládání venkovních žaluzií? Chcete navíc mít možnost kdykoli ovládat žaluzie i když se Vám vybije baterie v dálkovém ovladači?

Máte stávající žaluzie s obyčejnými žaluziovými spínači a chtěli byste centrální ovládání všech žaluzií? Centralis UNO RTS VB se výborně hodí jako náhrada stávajících obyčejných žaluziových spínačů. Pokud to umožňuje Vaše současná elektroinstalace, není důvod proč si rychle a snadno nevylepšit způsob ovládání žaluzií. Nahrazením Vašich stávajících žaluziových spínačů elektronickým ovladačem Centralis UNO RTS VB získáte vysoce komfortní ovládání žaluzií. Jediným krátkým stiskem tlačítka nahoru nebo dolů žaluzii otevřete nebo zavřete. Jediným krátkým stiskem tlačítka stop / mezipoloha najede žaluzie do stínicí polohy a naklopí lamely do Vámi přednastaveného úhlu. 

A co víc, přepnutím posuvného přepínače můžete dočasně vyřadit z funkce dálkové ovládání. K čemu je to dobré? Představte si situaci, že máte doma instalovány žaluzie s ovladači Centralis UNO RTS VB. Jako centrální ovladač máte instalován přenosný dálkový ovladač s časovou automatikou Telis 6 Chronis RTS, který Vám každý den ráno v 7.00 hod otevírá žaluzie. Protože Vy si chcete dnes ale přispat, tak už večer jste si přesunul/a posuvný přepínač na panelu ovladače Centralis UNO RTS VB do polohy "0" a tím dosáhnete toho, že ráno v 7.00 hodin bude sice vydán povel pro otevření všech žaluzií, ale Vaše žaluzie tento povel bude ignorovat. Takže Vy můžete klidně a nerušeně odpočívat. 

Co se ale stane když chcete odejít z domu a chcete všechny žaluzie zavřít centrálním ovladačem a nejste si jist/á kde všude je posuvný přepínač přepnut do polohy "0"? Je to snadné - stačí na centrálním ovladači podržet stisknuté tlačítko dolů déle než dvě vteřiny a můžete si být jistý/á, že se zavřou všechny žaluzie i ty s přepínačem v poloze "0".

Elektronický ovladač komunikuje také bezdrátově se slunečními čidly Sunis indoor WireFree RTS, Thermosunis indoor WireFree RTS, Sunis WireFree RTS a s kombinovanými čidly slunce / vítr Soliris sensor RTS a Soliris sensor Auquatic RTS. Centralis UNO RTS VB nelze použít v kombinaci s větrnými čidly Eolis 3D WireFree RTS a Eolis sensor RTS.

Montáž: do krabice pod omítku
Barva: bílá, šedá
Rozměry: š 80 x v 80 x h 17 mm
Napájení: 230 V
Provozní teplota: +0°C až 40°C suché obytné prostory
Stupeň krytí: IP 40
Radiová frekvence: 433,42 MHz
Obsah balení: elektronický ovladač, rámeček, krytka, upevňovací patice, český návod k použití

Záruční lhůta 2 roky.

Zakoupením tohoto výrobku získáváte 30-ti denní telefonickou podporu ZDARMA. Pokud si nevíte rady s nastavením nebo zapojením - kontaktujte nás!

Chcete ZÍSKAT ROZŠÍŘENOU 5 LETOU ZÁRUKU včetně odborné montáže a nastavení? Kontaktujte nás a my Vám zpracujeme individuální nabídku.

Centralis UNO RTS VB - návod ke stažení - www.OvladaniRolet.cz, www.OvladaniZaluzii.cz, www.OvladaniMarkyz.cz

Centralis UNO RTS VB - eshop - www.OvladaniRolet.cz, www.OvladaniZaluzii.cz, www.OvladaniMarkyz.cz

Nový komentář

* (Povinné)

Nový dotaz k produktu

* (Povinné)

Anketa

Jakému ovládání stínicí techniky dáváte přednost?

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info