Dry contact transmitter RTS - DOPRAVA ZDARMA!

Dry contact transmitter RTS - DOPRAVA ZDARMA!

DOPRAVA v ČR ZDARMA!

Jednokanálový dálkový ovladač pro ovládání předokenních rolet, markýz, žaluzií, osvětlení, garážových vrat či vjezdových bran například pomocí elektroniského zabezpečovacího systému. Záruka 2 roky. DOPRAVA ZDARMA!

3 200 Kč s DPH

Dostupnost: TERMÍN DODÁNÍ 1 AŽ 10 TÝDNŮ

Výrobce: Somfy

Jednokanálový dálkový ovladač (vysílač) pro ovládání jednoho zařízení (rolety, markýzy, žaluzie atd...) nebo skupiny zařízení pomocí bezpotenciálových kontaktů, například pomocí elektronického zabezpečovacího systému. Pod krytem je tlačítko pro naprogramování vysílače do paměti přijímačů a také nouzové tlačítko pro ovládání.

Příklad použití
Máte už doma instalované rolety, markýzy či jiné zastínění s pohonem SOMFY s integrovaným přijímačem dálkového ovládání nebo s externím přijímačem dálkového ovládání SOMFY? Vyhovovalo by Vám automatické zavření rolet při zadání kódu k vašemu elektronickému zabezpečovacímu systému?  Je to velmi snadné. Požádejte Vašeho dodavatele zabezpečovacího systému aby k jeho ústředně připojil tento vysílač. Vysílač naprogramujte do paměti všech rolet, markýz či žaluzií a už se všechno bude dít zcela automaticky.

Nejčastěji se tento vysílač používá právě pro automatické zavření či otevření předokenních rolet. Když odcházíte z domu či bytu a aktivujete váš zabezpečovací systém, rolety se automaticky zavřou a tím tvoří bezpečnostní překážku pžed vašimi okny. Potencionální zloděj tedy musí překonat nejenom zabezpečovací systém, ale také vaše předokenní rolety.

Při příchodu domů stačí pouze deaktivovat bezpečnostní systém a rolety se automaticky otevřou. Tento vysílač se dá také použít i jiným způsobem. Můžete ho také propojit s požárním systémem či jiným zařízením, které má na výstupu bezpotenciálové kontakty, pomocí kterých může vysílač Dry contact transmitter RTS ovládat.

Barva: bílá
Rozměry: š 80 x v 80 x h 45 mm
Napájení: 230 V
Provozní teplota: +5 až +40°C suché obytné prostory
Stupeň krytí: IP 30
Radiová frekvence: 433,42 MHz
Obsah balení: dálkový ovladač (vysílač), krytka, rámeček a český návod k použití

Do poznámky v objednávce uveďte, ke kterému zařízení chcete ovladač přiučit, abychom Vám současně také poslali český návod k Vašemu zařízení (přijímač dálkového ovládání, pohon s integrovaným přijímačem dálkového ovládání atd...).

Záruční lhůta 2 roky.

Zakoupením tohoto výrobku získáváte 30-ti denní telefonickou podporu ZDARMA. Pokud si nevíte rady s nastavením nebo zapojením - kontaktujte nás!

Chcete ZÍSKAT ROZŠÍŘENOU 5 LETOU ZÁRUKU včetně odborné montáže a nastavení? Kontaktujte nás a my Vám zpracujeme individuální nabídku.

Dry contact transmitter RTS návod ke stažení - www.OvladaniRolet.cz, www.OvladaniZaluzii.cz, www.OvladaniMarkyz.cz  

Dry contact transmitter RTS - SOMFY eshop - www.OvladaniRolet.cz, www.OvladaniZaluzii.cz, www.OvladaniMarkyz.cz

Nový komentář

* (Povinné)

Nový dotaz k produktu

* (Povinné)

Anketa

Jakému ovládání stínicí techniky dáváte přednost?

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info