Panel uživatele

Lighting modulis ramp RTS bílá, délka 3 m - DOPRAVA ZDARMA!

Lighting modulis ramp RTS bílá, délka 3 m - DOPRAVA ZDARMA!

ČÁSTEČNĚ KOMPATIBILNÍ S TAHOMA DOPRAVA v ČR ZDARMA!

Světelná rampa s integrovaným přijímačem dálkového ovládání. Barva bílá. Délka 3 m. Záruka 2 roky. DOPRAVA ZDARMA!

15 744 Kč s DPH

18 743 Kč s DPH Sleva 2 999 Kč

Dostupnost: ODESÍLÁME BĚHEM 3 PRACOVNÍCH DNÍ

Výrobce: Somfy

Světelná rampa Lighting modulis ramp RTS je určena pro montáž pod markýzu, na zeď nebo do stropu. Rampa je vybavena integrovaným přijímačem dálkového ovládání, takže je možné ji ovládat libovolným dálkovým ovladačem SOMFY. Umožňuje plynulou regulaci výkonu, tedy stmívání a samozřejmě také zapnutí a vypnutí. To vše snadno a rychle dálkovým ovladačem. Jednotlivé žárovky se dají směrovat / naklápět. Výborně se hodí pro osvětlení teras, pergol, altánků atd. 

Nespornou výhodou této světelné rampy je velice snadná a rychlá montáž. Stačí zakotvit pouze dva šrouby a zasunout vidlici přívodního kabelu do zásuvky. Pokud vám nevyhovuje bílá barva, můžete zvolit také provedení ve stříbrné nebo antracitové barvě. 

Příklad použití

Chcete trávit více času na Vaší terase? Chcete si posedět s přáteli na terase až do pozdních nočních hodin a vytvořit si díky variabilnímu osvětlení příjemnou atmosféru? Instalujte si světelnou rampu Lighting modulis ramp RTS. Instalace je velice snadná a jediné co musíte udělat, je zastrčit přívodní kabel do zásuvky a do paměti světelné rampy (integrovaného přijímače dálkového ovládání) naprogramovat dálkový ovladač. Pro ovládání se výborně hodí dálkové ovladače Telis RTS Patio (voděodolné provedení) nebo dálkové ovladače Telis Modulis RTS s ovládacím kolečkem, které umožňují velice komfortní regulaci výkonu osvětlení. Pokud vám vyhovuje nějaká intenzita osvětlení, například na úrovní polovičního výkonu, toto nastavení si můžete uložit do paměti světelné rampy (integrovaného přijímače). Jediným stiskem tlačítka "my" na dálkovém ovladači pak můžete toto nastavení vyvolat. 

Montáž: na zeď nebo na strop
Barva: bílá
Rozměry: š 3000 x v 89 x h 40 mm
Napájení: 230 V
Provozní teplota: -20°C až +60°C
Stupeň krytí: IP 44
Radiová frekvence: 433,42 MHz
Žárovka: OSRAM Halostar G4, 12V, 20W, celkem 100W
Životnost žárovek: 4000 hodin
Obsah balení: světelná rampa, držáky pro upevnění na zeď nebo na strop, český návod k použití

Záruční lhůta 2 roky.

Zakoupením tohoto výrobku získáváte 30-ti denní telefonickou podporu ZDARMA. Pokud si nevíte rady s nastavením nebo zapojením - kontaktujte nás!

Chcete ZÍSKAT ROZŠÍŘENOU 5 LETOU ZÁRUKU včetně odborné montáže a nastavení? Kontaktujte nás a my Vám zpracujeme individuální nabídku.

Lighting modulis ramp RTS - návod ke stažení - www.OvladaniRolet.cz, www.OvladaniZaluzii.cz, www.OvladaniMarkyz.cz  

Lighting modulis ramp RTS - eshop - www.OvladaniRolet.cz, www.OvladaniZaluzii.cz, www.OvladaniMarkyz.cz

Nový komentář

* (Povinné)

Nový dotaz k produktu

* (Povinné)

Anketa

Jakému ovládání stínicí techniky dáváte přednost?

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info