Kapesní čtyřkanálový dálkový ovladač Keygo RTS

Kapesní čtyřkanálový dálkový ovladač Keygo RTS

Kapesní čtyřkanálový dálkový ovladač Keygo RTS pro pohony Somfy RTS pro garážová vrata, rolovací vrata a vjezdové brány.

812 Kč s DPH

902 Kč s DPH Sleva 90 Kč

Dostupnost: ODESÍLÁME BĚHEM 3 PRACOVNÍCH DNÍ

Výrobce: Somfy

Kapesní čtyřkanálový dálkový ovladač Keygo RTS pro pohony Somfy RTS pro garážová vrata, rolovací vrata a vjezdové brány.

Příklad použití

Ztratil se vám stávající dálkový ovladač na bránu, garážová vrata nebo rolovací vrata? Jednoduše si dokupte nový kapesní čtyřkanálový dálkový ovladač Keygo RTS, pomocí kterého můžete ovládat až 4 různá zařízení. Není problém ovládat jedním tlačítkem vjezdovou bránu, druhým tlačítkem garážová vrata, dalším tlačítkem například osvětlení na příjezdové cestě a navíc, tímto ovladačem můžete také ovládat například předokenní rolety nebo markýzu! Ovladač je odolný vůči nárazům a vlhkosti. K ovladači jsou přibaleny 4 barevné rozlišovače.

Barva: černá
Počet kanálů: 4
Rádiová frekvence: RTS 433,42 MHz
Dosah ve volném prostoru: 30 m
Rozměry: v 59 x š 35 x h 14 mm
Provozní teplota: -20°C - +70°C
Stupeň krytí: IP 30
Napájení: 3V baterie CR2430
Životnost baterie: 2 roky
Obsah balení: ovladač Keygo RTS, čtyři barevné rozlišovače, český návod k použití

Záruční lhůta 2 roky.

Zakoupením tohoto výrobku získáváte 30-ti denní telefonickou podporu ZDARMA. Pokud si nevíte rady s nastavením nebo zapojením - kontaktujte nás!

Chcete ZÍSKAT ROZŠÍŘENOU 5 LETOU ZÁRUKU včetně odborné montáže a nastavení? Kontaktujte nás a my Vám zpracujeme individuální nabídku.

Bezdrátová kódová klávesnice plastová pro pohony Somfy RTS - návod k použití

 

Nastavení

, 12.05.2018 10:41:58

Dobrý den, jak konkrétně jde nastavit ovládání pro garážová vrata a příjezdová vrata, když soused používá stejný systém IO ? Musí se to s motory spárovat? Děkuji

Re: Nastavení

, 12.05.2018 22:16:16

Dobrý den pane Hrouzku, ano je to tak, ovladač se musí s pohony spárovat. Rozhodně se nemusíte obávat toho, že byste vy sousedovi ovládal jeho vrata nebo on vaše. To je technicky nemožné. Pokud chcete použít tento ovladač, musíte mít ale motory Somfy RTS - nikoli IO. Pokud máte IO motory, rád vám pošlu kalkulaci na jiný typ ovladače, který zatím nemáme v eshopu zalistovaný. Ale umíme ho samozřejmě dodat. Pošlete mi na vás prosím kontakt na adresu: info@ovladanirolet.cz.

Nový komentář

* (Povinné)

Anketa

Jakému ovládání stínicí techniky dáváte přednost?

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info