Dálkově ovládaná objímka RTS pro interiér 60W

Dálkově ovládaná objímka RTS pro interiér 60W

ČÁSTEČNĚ KOMPATIBILNÍ S TAHOMA

Dálkově ovládaná objímka RTS 60W pro interiérové použití - přijímač dálkového ovládání pro ovládání osvětlení. Záruka 2 roky.

575 Kč s DPH

685 Kč s DPH Sleva 110 Kč

Dostupnost: TERMÍN DODÁNÍ 1 AŽ 10 TÝDNŮ

Výrobce: Somfy

Dálkově ovládaná objímka RTS 60W - přijímač dálkového ovládání pro ovládání interiérového osvětlení. Pomocí tohoto přijímače dálkového ovládání můžete ovládat interiérové osvětlení ve Vašem domě či bytě jak nástěnným nebo přenosným dálkovým ovladačem, tak i zcela atomaticky v závislosti na nastavených časech pomocí programovatelného dálkového ovladače Telis 6 Chronis RTS.

Příklad použití
Chcete komfortní dálkové ovládání interiérového osvětlení? Například osvětlení v chodbě, garáži nebo jiného osvětlení?

Je to tak snadné! Dálkově ovládanou objímku jednoduše zašroubujte do stávající objímky E27 vašeho svítidla a do dálkově ovládané objímky RTS zašroubujte žárovku do max. 60W a je hotovo. 

Dálkově ovládanou objímku můžete ovládat jakýmkoli Somfy nástěnným či přenosným dálkovým ovladačem. Ale co je ještě lepší, ovládání připojeného osvětlení můžete také načasovat tak, aby se zapínalo zcela samo automaticky. To umožňuje dálkový ovladač Telis 6 Chronis RTS. Může to vypadat tak, že v nastaveném čase se například zcela automaticky otevřou vaše předokenní rolety či venkovní žaluzie a třeba chvíli potom se rozsvítí vaše svítidlo. Takže můžete snadno vyvolat dojem obydleného domu i když jste na dovolené.

Montáž: jednoduše zašroubujte do stávající objímky E27 vašeho svítidla
Rozměry: š 60 x v 106,5 mm
Napájení: 230 V
Provozní teplota: 0°C až +40°C suché obytné prostory
Stupeň krytí: IP 20
Maximální zatížení: 60 W 
Radiová frekvence: 433,42 MHz
Obsah balení: dálkově ovládaná objímka, český návod k použití

Záruční lhůta 2 roky.

Zakoupením tohoto výrobku získáváte 30-ti denní telefonickou podporu ZDARMA. Pokud si nevíte rady s nastavením nebo zapojením - kontaktujte nás! 

Dálkově ovládaná objímka 60W RTS - návod ke stažení - www.OvladaniRolet.cz, www.OvladaniZaluzii.cz, www.OvladaniMarkyz.cz

Nový komentář

* (Povinné)

Nový dotaz k produktu

* (Povinné)

Alternativní produkty

Anketa

Jakému ovládání stínicí techniky dáváte přednost?

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info