Dálkově ovládaná zásuvka RTS pro interiér 3600W

Dálkově ovládaná zásuvka RTS pro interiér 3600W

ČÁSTEČNĚ KOMPATIBILNÍ S TAHOMA

Dálkově ovládaná zásuvka RTS 3600W pro interiérové použití - přijímač dálkového ovládání pro ovládání osvětlení. Záruka 2 roky.

878 Kč s DPH

1 045 Kč s DPH Sleva 167 Kč

Dostupnost: TERMÍN DODÁNÍ 1 AŽ 10 TÝDNŮ

Výrobce: Somfy

Dálkově ovládaná zásuvka RTS 3600W - přijímač dálkového ovládání pro ovládání interiérového osvětlení. Pomocí tohoto přijímače dálkového ovládání můžete ovládat interiérové osvětlení ve Vašem domě či bytě jak nástěnným nebo přenosným dálkovým ovladačem, tak i zcela atomaticky v závislosti na nastavených časech pomocí programovatelného dálkového ovladače Telis 6 Chronis RTS.

Příklad použití
Chcete komfortní dálkové ovládání interiérového osvětlení? Například stojací lampy nebo jiného osvětlení, které má vidlici pro zapojení do standardní zásuvky 230V?

Je to super jednoduché! Dálkové ovládanou zásuvku jednoduše zasuňte do 230V zásuvky. Pak už nezbývá než vaši lampu, lampičku nebo jiné osvětlení vybavené zástrčkou zasunout do této dálkově ovládané zásuvky a je hotovo. 

Připojené osvětlení můžete ovládat jakýmkoli Somfy nástěnným či přenosným dálkovým ovladačem. Ale co je ještě lepší, ovládání připojeného osvětlení můžete také načasovat tak, aby se zapínalo zcela samo automaticky. To umožňuje dálkový ovladač Telis 6 Chronis RTS. Může to vypadat tak, že v nastaveném čase se například zcela automaticky otevřou vaše předokenní rolety či venkovní žaluzie a třeba chvíli potom se rozsvítí připojená lampa. Takže můžete snadno vyvolat dojem obydleného domu i když jste na dovolené.

Montáž: jednoduše zasuňte do zásuvky 230V
Rozměry: š 53 x v 110 x h 77 mm
Napájení: 230 V
Provozní teplota: 0°C až +40°C suché obytné prostory
Stupeň krytí: IP 30
Maximální zatížení: 3600 W 
Radiová frekvence: 433,42 MHz
Obsah balení: dálkově ovládaná zásuvka, český návod k použití

Záruční lhůta 2 roky.

Zakoupením tohoto výrobku získáváte 30-ti denní telefonickou podporu ZDARMA. Pokud si nevíte rady s nastavením nebo zapojením - kontaktujte nás! 

Lighting in-wall receiver RTS - návod ke stažení - www.OvladaniRolet.cz, www.OvladaniZaluzii.cz, www.OvladaniMarkyz.cz

Dálkově ovládaná zásuvka Somfy 3600 W

Nový komentář

* (Povinné)

Nový dotaz k produktu

* (Povinné)

Anketa

Jakému ovládání stínicí techniky dáváte přednost?

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info