Domovní videotelefon V200 Pro RTS barva bílá - DOPRAVA ZDARMA!

Domovní videotelefon V200 Pro RTS barva bílá - DOPRAVA ZDARMA!

Domovní videotelefon V200 Pro RTS barva bílá - DOPRAVA ZDARMA! Jednoduché zapojení, ovládání branky a dálkové ovládání dalších zařízení. Záruka 2 roky.

7 584 Kč s DPH

8 521 Kč s DPH Sleva 937 Kč

Dostupnost: ODESÍLÁME BĚHEM 3 PRACOVNÍCH DNÍ

Výrobce: Somfy

Domovní videotelefon V200 Pro RTS umožňuje ovládat také elektrický zámek na brance nebo bránu. Na 7 palcovém barevném displeji vidíte návštěvníky přicházející k vám. K vnitřní jednotce můžete připojit ještě jednu vnitřní jednotku, takže můžete mít jednu například u dveří a druhou v patře nebo v dílně.

Vnitřní jednotka má vestavěný pětikanálový dálkový ovladač RTS, kterým můžete ovládat například venkovní rolety, venkovní či vnitřní osvětlení nebo jiné zařízení s pohonem nebo přijímačem Somfy RTS.

Propojení mezi vnitřní a vnější jednotkou je pouze dvoudrátové, takže tento videotelefon můžete použít jako náhradu stávajícího standardního zvonku. Délka kabelu mezi vnitřní a vnější jednotkou může být až 100 m.

Příklad použití
Chcete mít dění před domem pod kontrolou? Chcete vidět kdo k vám přichází? Vyměňte stávající standardní zvonek za videotelefon V200 Pro RTS.

Je to jednoduché a rychlé. Jednoduše odpojte venkovní stávající tlačítko a nahraďte ho vnější jednotkou V200 Pro RTS s přisvětlovacími diodami. Vnější jednotka je v provedení antivandal - tedy v kovovém provedení.

Vnitřní jednotku upevněte na zeď a připojte do zásuvky. Mezi vnitřní a vnější jednotkou jsou pouze dva dráty! Není tedy nutné tahat speciální kabel - jednoduše použijete stávající kabel. Pětikanálový dálkový ovladač RTS, který je integrovaný ve vnitřní jednotce pak můžete naprogramovat například na venkovní rolety, osvětlení před domem, před garáží nebo na příjezdové cestě. Vše pak můžete jednoduše ovládat tlačítky na vnitřní jednotce videotelefonu V200 Pro RTS. 

Montáž: vnitřní a vnější jednotka se montuje na omítku - nepotřebuje žádnou speciální krabici
Barva: bílá
Rozměry: vnitřní jednotka š 270 x v 170 x h 35 mm, vnější jednotka š 95 x v 133 x h 45 mm
Napájení: vnitřní jednotka ze zásuvky 230 V, vnější jednotka po stávajících dvou drátech od původního zvonku
Provozní teplota: vnitřní jednotka -10°C až +55°C, vnější jednotka -20°C až +55°C
Stupeň krytí: IP 44
Maximální délka kabelu mezi vnitřní a vnější jednotkou: 100 m
Displej: 7 palcový, barevný 480 x 234 bodů
Radiová frekvence: 433,42 MHz

Obsah balení: vnitřní jednotka se sedmipalcovým displejem a integrovaným pětikanálovým dálkovým ovladačem RTS, napájecí zdroj, vnější jednotka s kamerou a s přisvětlovacími diodami

Záruční lhůta 2 roky.

Zakoupením tohoto výrobku získáváte 30-ti denní telefonickou podporu ZDARMA. Pokud si nevíte rady s nastavením nebo zapojením - kontaktujte nás!

Lighting in-wall receiver RTS - návod ke stažení - www.OvladaniRolet.cz, www.OvladaniZaluzii.cz, www.OvladaniMarkyz.cz

 

 

Nový komentář

* (Povinné)

Alternativní produkty

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info