Panel uživatele

Domovní videotelefon V300 RTS barva bílá - DOPRAVA ZDARMA!

Domovní videotelefon V300 RTS barva bílá - DOPRAVA ZDARMA!

DOPRAVA v ČR ZDARMA!

Domovní videotelefon V300 RTS barva bílá - DOPRAVA ZDARMA! Jednoduché zapojení, ovládání branky a dálkové ovládání dalších zařízení. Záruka 2 roky.

7 794 Kč s DPH

9 063 Kč s DPH Sleva 1 269 Kč

Dostupnost: ODESÍLÁME BĚHEM 3 PRACOVNÍCH DNÍ

Výrobce: Somfy

Domovní videotelefon V300 RTS umožňuje ovládat také elektrický zámek na brance nebo bránu. Na 7 palcovém barevném displeji vidíte návštěvníky přicházející k vám. K vnitřní jednotce můžete připojit ještě jednu vnitřní jednotku, takže můžete mít jednu například u dveří a druhou v patře nebo v dílně.

Tlačítko zvonění na vnější jednotce se dá rozdělit na dvě poloviny a tím můžete oddělit dvě domácnosti v domě. Například, když v přízemí bydlí rodiče a v patře jejich děti s vnoučaty, pořád stačí pouze jedna vnější jednotka. Stačí dokoupit jednu vnitřní jednotku a obě domácnosti jsou na sobě nezávislé.

Vnitřní jednotka má vestavěný pětikanálový dálkový ovladač RTS, kterým můžete ovládat například venkovní rolety, venkovní či vnitřní osvětlení nebo jiné zařízení s pohonem nebo přijímačem Somfy RTS.

Vnitřní jednotka také ukládá do paměti fotografie pořízené kamerou. Pokaždé, když někdo zazvoní, venkovní kamera pořídi fotografii návštěvníka a ta je pak uložena v paměti vnitřní jednotky. Na panelu se rozbliká dioda a ta vás upozorní na uloženou fotografii. Takže i pokud nejste doma, tak máte vždy uloženou fotografii toho, kdo na váš zvonek zazvonil. To se může hodit, nemyslíte?

Propojení mezi vnitřní a vnější jednotkou je pouze dvoudrátové, takže tento videotelefon můžete použít jako náhradu stávajícího standardního zvonku. Délka kabelu mezi vnitřní a vnější jednotkou může být až 100 m.

Příklad použití
Chcete mít dění před domem pod kontrolou? Chcete vidět kdo k vám přichází? Vyměňte stávající standardní zvonek za videotelefon V300 RTS.

Je to jednoduché a rychlé. Jednoduše odpojte venkovní stávající tlačítko a nahraďte ho vnější jednotkou V300 RTS s přisvětlovacími diodami. Vnější jednotka je v provedení antivandal - tedy v kovovém provedení.

Vnitřní jednotku upevněte na zeď a připojte do zásuvky. Mezi vnitřní a vnější jednotkou jsou pouze dva dráty! Není tedy nutné tahat speciální kabel - jednoduše použijete stávající kabel. Pětikanálový dálkový ovladač RTS, který je vestavěný ve vnitřní jednotce pak můžete naprogramovat například na venkovní rolety, osvětlení před domem, před garáží nebo na příjezdové cestě. Vše pak můžete jednoduše ovládat tlačítky na vnitřní jednotce videotelefonu V300 RTS. 

Montáž: vnitřní a vnější jednotka se montuje na omítku - nepotřebuje žádnou speciální krabici
Barva: bílá
Rozměry: vnitřní jednotka š 225 x v 155 x h 22 mm, vnější jednotka š 76 x v 148 x h 45 mm
Napájení: vnitřní jednotka ze zásuvky 230 V, vnější jednotka po stávajících dvou drátech od původního zvonku
Provozní teplota: vnitřní jednotka -10°C až +55°C, vnější jednotka -20°C až +55°C
Stupeň krytí: IP 44
Maximální délka kabelu mezi vnitřní a vnější jednotkou: 100 m
Displej: 7 palcový, barevný 800 x 480 bodů
Radiová frekvence: 433,42 MHz

Obsah balení: vnitřní jednotka se sedmipalcovým displejem a vestavěným pětikanálovým dálkovým ovladačem RTS, napájecí zdroj, vnější jednotka s kamerou a s přisvětlovacími diodami

Záruční lhůta 2 roky.

Zakoupením tohoto výrobku získáváte 30-ti denní telefonickou podporu ZDARMA. Pokud si nevíte rady s nastavením nebo zapojením - kontaktujte nás!

Videotelefon V300 RTS - návod ke stažení - www.OvladaniRolet.cz, www.OvladaniZaluzii.cz, www.OvladaniMarkyz.cz

 

 

Nový komentář

* (Povinné)

Nový dotaz k produktu

* (Povinné)

Anketa

Jakému ovládání stínicí techniky dáváte přednost?

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info