Panel uživatele

Domovní videotelefon V500 RTS barva černá - DOPRAVA ZDARMA!

Domovní videotelefon V500 RTS barva černá - DOPRAVA ZDARMA!

DOPRAVA v ČR ZDARMA!

Domovní videotelefon V500 RTS barva černá - DOPRAVA ZDARMA! Jednoduché zapojení, ovládání branky a dálkové ovládání dalších zařízení. Záruka 2 roky.

10 890 Kč s DPH

Dostupnost: ODESÍLÁME BĚHEM 3 PRACOVNÍCH DNÍ

Výrobce: Somfy

Domovní videotelefon V500 RTS umožňuje ovládat také elektrický zámek na brance nebo bránu. Na 7 palcovém barevném dotykovém displeji vidíte návštěvníky přicházející k vám. K vnitřní jednotce můžete připojit ještě jednu vnitřní jednotku, takže můžete mít jednu například u dveří a druhou v patře nebo v dílně.

Vnitřní jednotka má vestavěný pětikanálový dálkový ovladač RTS, kterým můžete ovládat například venkovní rolety, venkovní či vnitřní osvětlení nebo jiné zařízení s pohonem nebo přijímačem Somfy RTS.

Vnitřní jednotka také ukládá do paměti až 400 fotografií pořízený kamerou. Pokaždé, když někdo zazvoní, venkovní kamera pořídi fotografii návštěvníka a ta je pak uložena na micro sd kartě ve vnitřní jednotce. Na panelu se rozbliká dioda a ta vás upozorní na uloženou fotografii. Takže i pokud nejste doma, tak máte vždy uloženou fotografii toho, kdo na váš zvonek zazvonil. To se může hodit, nemyslíte?

Pro ovládání všech funkcí videotelefonu V500 RTS slouží dotykový displej s rozlišením 800 x 480 pixelů. 

Propojení mezi vnitřní a vnější jednotkou je pouze dvoudrátové, takže tento videotelefon můžete použít jako náhradu stávajícího standardního zvonku. Délka kabelu mezi vnitřní a vnější jednotkou může být až 150 m.

Příklad použití
Chcete mít dění před domem pod kontrolou? Chcete vidět kdo k vám přichází? Vyměňte stávající standardní zvonek za videotelefon V500 RTS.

Je to jednoduché a rychlé. Jednoduše odpojte venkovní stávající tlačítko a nahraďte ho vnější jednotkou V500 RTS s přisvětlovacími diodami pro noční vidění. Vnější jednotka je v provedení antivandal - tedy v kovovém provedení.

Vnitřní jednotku upevněte na zeď a připojte do zásuvky. Mezi vnitřní a vnější jednotkou jsou pouze dva dráty! Není tedy nutné tahat speciální kabel - jednoduše použijete stávající kabel. Pětikanálový dálkový ovladač RTS, který je vestavěný ve vnitřní jednotce pak můžete naprogramovat například na venkovní rolety, osvětlení před domem, před garáží nebo na příjezdové cestě. Vše pak můžete jednoduše ovládat na dotykové obrazovce vnitřní jednotky videotelefonu V500 Pro RTS. 

Montáž: vnitřní a vnější jednotka se montuje na omítku - nepotřebuje žádnou speciální krabici
Barva: černá
Rozměry: vnitřní jednotka š 229,5 x v 149,6 x h 18,8 mm, vnější jednotka š 105 x v 165 x h 54 mm
Napájení: vnitřní jednotka ze zásuvky 230 V, vnější jednotka po stávajících dvou drátech od původního zvonku
Provozní teplota: vnitřní jednotka -10°C až +55°C, vnější jednotka -20°C až +55°C
Stupeň krytí: IP 44
Maximální délka kabelu mezi vnitřní a vnější jednotkou: 150 m
Displej: 7 palcový, barevný 800 x 480 pixelů
Radiová frekvence: 433,42 MHz

Obsah balení: vnitřní jednotka se sedmipalcovým dotykovým displejem a integrovaným pětikanálovým dálkovým ovladačem RTS, napájecí zdroj, vnější jednotka s kamerou a s přisvětlovacími diodami

Záruční lhůta 2 roky.

Zakoupením tohoto výrobku získáváte 30-ti denní telefonickou podporu ZDARMA. Pokud si nevíte rady s nastavením nebo zapojením - kontaktujte nás!

Videotelefon V500 RTS - návod ke stažení - www.OvladaniRolet.cz, www.OvladaniZaluzii.cz, www.OvladaniMarkyz.cz

 

 

Nový komentář

* (Povinné)

Nový dotaz k produktu

* (Povinné)

Anketa

Jakému ovládání stínicí techniky dáváte přednost?

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info