Centralis UNO RTS - DOPRAVA ZDARMA!

Centralis UNO RTS - DOPRAVA ZDARMA!

ČÁSTEČNĚ KOMPATIBILNÍ S TAHOMA DOPRAVA v ČR ZDARMA!

Elektronický ovladač s integrovaným přijímačem dálkového ovládání pro ovládání předokenních rolet. Záruka 2 roky. - DOPRAVA ZDARMA!

2 549 Kč s DPH

Dostupnost: TERMÍN DODÁNÍ 1 AŽ 10 TÝDNŮ

Výrobce: Somfy

 

Elektronický ovladač s integrovaným přijímačem dálkového ovládání pro ovládání předokenních rolet. Rolety můžete tedy ovládat jak tlačítky nahoru, stop (mezipoloha) a dolů na čelním panelu ovladače, ale současně také přenosným nebo nástěnným dálkovým ovladačem. Centralis UNO RTS můžete použít jako náhradu stávajících mechanických ovladačů a tím dosáhnout vysokého komfortu ovládání s možností centrálního ovládání všech rolet. Tlačítka nahoru, stop (mezipoloha) a dolů + posuvný přepínač pro vypnutí / zapnutí reakce na dálkové ovladače. 

Příklad použití

Chcete komfortní dálkové ovládání předokenních rolet? Chcete navíc mít možnost kdykoli ovládat rolety i když se Vám vybije baterie v dálkovém ovladači?

Máte stávající rolety s obyčejnými roletovými spínači a chtěli byste centrální ovládání všech rolet? Centralis UNO RTS se výborně hodí jako náhrada stávajících obyčejných roletových spínačů. Pokud to umožňuje Vaše současná elektroinstalace, není důvod proč si rychle a snadno nevylepšit způsob ovládání rolet. Nahrazením Vašich stávajících roletových spínačů elektronickým ovladačem Centralis UNO RTS získáte vysoce komfortní ovládání rolet. Jediným krátkým stiskem tlačítka nahoru nebo dolů roletu otevřete nebo zavřete. Jediným krátkým stiskem tlačítka stop / mezipoloha najede roleta do stínicí polohy s pootevřenými větracími štěrbinami.

A co víc, jediným přepnutím posuvného přepínače můžete dočasně vyřadit z funkce dálkové ovládání. K čemu je to dobré? Představte si situaci, že máte doma instalovány rolety s ovladači Centralis UNO RTS. Jako centrální ovladač máte instalován přenosný dálkový ovladač s časovou automatikou Telis 6 Chronis RTS, který Vám každý den ráno v 7.00 hod otevírá rolety. Protože Vy si chcete dnes ale přispat, tak už večer jste si přesunul/a posuvný přepínač na panelu ovladače Centralis UNO RTS do polohy "0" a tím dosáhnete toho, že ráno v 7.00 hodin bude sice vydán povel pro otevření všech rolet, ale Vaše roleta tento povel bude ignorovat. Takže Vy můžete klidně a nerušeně odpočívat. 

Co se ale stane když chcete odejít z domu a chcete všechny rolety zavřít centrálním ovladačem a nejste si jist/á kde všude je posuvný přepínač přepnut do polohy "0"? Je to snadné - stačí na centrálním ovladači podržet stisknuté tlačítko dolů déle než dvě vteřiny a můžete si být jistý/á, že se zavřou všechny rolety i ty s přepínačem v poloze "0".

Elektronický ovladač komunikuje také bezdrátově se slunečními čidly Sunis indoor WireFree RTS, Thermosunis indoor WireFree RTS, Sunis WireFree RTS.

Montáž: do krabice pod omítku
Barva: bílá, šedá
Rozměry: š 80 x v 80 x h 17 mm
Napájení: 230 V
Provozní teplota: +0°C až 40°C suché obytné prostory
Stupeň krytí: IP 40
Radiová frekvence: 433,42 MHz
Obsah balení: elektronický ovladač, rámeček, krytka, upevňovací patice, český návod k použití

Záruční lhůta 2 roky.

Zakoupením tohoto výrobku získáváte 30-ti denní telefonickou podporu ZDARMA. Pokud si nevíte rady s nastavením nebo zapojením - kontaktujte nás!

Chcete ZÍSKAT ROZŠÍŘENOU 5 LETOU ZÁRUKU včetně odborné montáže a nastavení? Kontaktujte nás a my Vám zpracujeme individuální nabídku.

Centralis UNO RTS - návod ke stažení - www.OvladaniRolet.cz, www.OvladaniZaluzii.cz, www.OvladaniMarkyz.cz

Centralis UNO RTS - eshop - www.OvladaniRolet.cz, www.OvladaniZaluzii.cz, www.OvladaniMarkyz.cz

Nový komentář

* (Povinné)

Nový dotaz k produktu

* (Povinné)

Anketa

Jakému ovládání stínicí techniky dáváte přednost?

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info