Chytrý zámek Somfy Doorlock - DOPRAVA ZDARMA!

Chytrý zámek Somfy Doorlock - DOPRAVA ZDARMA!

Chytrý zámek Somfy Doorlock - odemkněte si dveře mobilním telefonem. Záruka 2 roky.

8 849 Kč s DPH

Dostupnost: TERMÍN DODÁNÍ 1 AŽ 10 TÝDNŮ

Výrobce: Somfy

Odemykejte si chytře. Mobilem, čipem, kódem. 

Vaše vxtupní dveře do bytu nebo do domu si můžete snadno odemknout pomocí aplikace v mobilním telefonu, čipem nebo zadáním PIN kódu na klávesnici. Jednodušší to už snad nemůže být 

Bez klíčů

Nemusíte se obávat zneužití nebo ztráty klíčů. Prostě je nepotřebujete. Samozřejmě vždy je možné zámek odemknout a zamknout klíčy, které jsou v základní sadě. Ale vlastně je nepotřebujete. Stačí mít mobil nebo čip nebo znát správný PIN kód. A když nic z toho nemáte, ještě vám může někdo otevřít zámek pomocí aplikace i vzdáleně a vpustit vás do domu nebo bytu. 

Kdo může k vám do bytu? To určujete vy.

S aplikací Somfy Keys máte absolutní přehled o tom, kdo odemyká či zamyká dveře do vašeho domu nebo bytu. Vy určujete kdo může vstoupit na neomezenou dobu nebo kdo může vstoupit jenom jednorázově. Taky můžete nastavit časová okna, kdy fungují čipy nebo PIN kódy. Kdy se to může hodit? Třeba když vám přijdou řemeslníci dělat podlahu nebo přijede maminka :-). 

Na prvním místě je bezpečnost. 

Komunikace s chytrým zámkem Somfy Doorlock je vysoce zabezpečená. Stejně jako bankovní operace AES 256 bitovým kódem. Takže se není třeba ničeho obávat. 

Jednoduchá instalace

Instalaci zámku zvládne každý. Jde to bez vrtání a bez úpravy dveří. Postupujete přesně podle instrukcí v aplikaci. Zabere to necelou půlhodinku a máte hotovo.  

Jak zámek funguje?

Motorický zámek Somfy Doorlock můžete nainstalovat na skoro všechny dveře. Podmínkou je, aby vaše dveře byly vybaveny standardní cylindrickou vložkou. Vložku, která je v balení, můžete snadno přestavit podle rozměrů vaší stávající vložky. Dveře můžou mít kování klika/klika nebo klika/koule. Zámek dokáže otevřít i střelku a dveře vám tak zcela otevře.

Zámek je napájený třemi tužkovými bateriemi, které dokáží zámek otevřít až osmset krát. A pak už můžete vaše dveře ovládat buď dodanými klíči nebo čipem (náramek, karta) anebo PIN kódem, který zadáte na klávesnici. Může se hodit i funkce automatického uzamknutí pro případ, že je někdo zapomětlivý a na bezpečnosti vám opravdu záleží.

Jakmile si do mobilního telefonu nainstalujete aplikaci Somfy Keys, máte okamžitě přehled o celé historii pohybu ve vašem domě. Při každém odemčení nebo uzamčení dostanete upozornění na svůj mobilní telefon. To se může hodit třeba pro případ, že máte přehled, jestli se vaše děti vrátili v pořádku ze školy. I když vy jste ještě v práci.

Dveře můžete odemknout i vzdáleně pomocí aplikace v mobilním telefonu. U dveří stojí řemeslník, na kterého jste zapomněli? Tak mu jednoduše na dálku odemknete dveře a zase je za ním i zamknete až bude s prací hotov. Nebo přijela tchýně a zapomněla si klíče doma a potřebuje otevřít. Nebo jste jí ty klíče nedali schválně? :-)

Také vám může zavolat soused, že vám z pod dveří teče voda a vy jste zrovna na prodlouženém víkendu. Tak mu na dálku otevřete a on to u vás zkontroluje. A rovnou to třeba i uklidí. 

A co třeba když vám soused krmí kočku během vaší dovolené? Když mu dáte k dispozici klíč, čip nebo mu pošlete pozvánku do aplikace, zase máte přehled. Minimálně o tom, jestli přišel za kočkou každý den do vašeho bytu. No sice nevíte, jestli dostala granule, ale minimálně víte, že tam soused byl :-).

Pronajímáte byt na krátkodobé pronájmy?  

Nemusíte na své hosty čekat až dorazí, Můžete jim buď poslat PIN kód nebo pozvánku do aplikace s časovým omezením anebo jim otevřete vzdáleně až budou stát před dveřmi. Pak už si u vás v bytě vezmou klíče a budou odemykat a zamykat normálně pomocí klíčů.  

A teď trochu té techniky

radiová frekvence: 2.4 GHz, Bluetooth 4.0
dosah ve volném prostoru: 7 m / 3 m
napájení: 4 tužkové baterie AAA LR03 (jsou součástí balení)
autonomní provoz na baterie: asi rok / 800 otevření
provozní teplota: 0 až 60°C
rozměry: 173 x 60 x 38 mm
Internet Gateway
radiová frekvencd: 2.4 GHz, Bluetooth 4.0
dosah ve volném prostoru Bluetooth / WiFi: 10 m / 30 m
napájení: 100-240 V do zásuvky
autonomní provoz na baterie: asi rok / 800 otevření
provozní teplota: 0 až 60°C

Co všechno je v krabici?

  • chytrý zámek Somfy Doorlock
  • internetová brána (gateway)
  • 3 x klíč s kartou pro přidělání klíčů
  • 3 x kryt (bílý, stříbrný, zlatý) 
  • 4 tužkové AAA baterie
  • šrouby
  • 2 x šroubovák
  • český návod tam není - aktuální český návod na instalaci je v rámci aplikace Somfy Keys pro Android a iOS

Záruční lhůta 2 roky.

Zakoupením tohoto výrobku získáváte 30-ti denní telefonickou podporu ZDARMA. Pokud si nevíte rady s nastavením nebo zapojením - kontaktujte nás!

 

Chytrý zámek Somfy Doorlock - návod

Cyhtrý zámek Somfy Doorlock - www.OvladaniRolet.cz, www.OvladaniZaluzii.cz, www.OvladaniMarkyz.cz

 

 

 

Nový komentář

* (Povinné)

Nový dotaz k produktu

* (Povinné)

Anketa

Jakému ovládání stínicí techniky dáváte přednost?

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info