Chronis UNO COMFORT L - DOPRAVA ZDARMA!

Chronis UNO COMFORT L - DOPRAVA ZDARMA!

DOPRAVA v ČR ZDARMA!

Elektronický spínač s časovou automatikou s možností připojení interiérového slunečního čidla. Záruka 2 roky.

3 000 Kč s DPH

Dostupnost: TERMÍN DODÁNÍ 1 AŽ 10 TÝDNŮ

Výrobce: Somfy

Chronis UNO Comfort L je elektronický spínač s časovou a sluneční automatikou pro ovládání předokenních rolet, markýz a venkovních žaluzií. Používá se buď jako lokální ovladač pro jednu žaluzii, roletu nebo markýzu nebo jako centrální ovladač pro všechny rolety, žaluzie nebo markýzy v domě (pro centrální ovládání je potřeba u každé rolety mít zapojené relátko R1JUE230). Tlačítka nahoru, stop (mezipoloha) a dolů + 3 tlačítka pro nastavení plus konektor na čelním panelu pro připojení slunečního čidla. Sluneční čidlo je potřeba objednat samostatně - NENÍ SOUČÁSTÍ BALENÍ Chronis UNO Comfort L.

Příklad použití
Chronis UNO COMFORT L můžete využít jako lokální ovladač například pro jednu markýzu nebo roletu, třeba nad obchodem. Můžete si nastavit automatické vysunutí markýzy nebo rolety a automatické zavření. Jako centrální ovladač ho lze využít pro všechny rolety, markýzy a také pro venkovní žaluzie, které mají své lokální / místní ovladače doplněné o relátka R1JUE230, a to v závislosti na čase a také na slunci.

Nejčastěji je instalován  u vchodových dveří, kdy při odchodu nebo přichodu jedním stiskem tlačítka můžete zavřít či otevřít všechny rolety, markýzy, žaluzie v domě. Navíc si můžete nastavit 4 automatické povely otevření (2) a zavření/MEZIPOLOHA  (2) ve Vámi zvoleném čase. Automatické časy pro otevření / zavření / MEZIPOLOHU lze naprogramovat pro KAŽDÝ DEN V TÝDNU ZVLÁŠŤ, takže v týdnu se mohou rolety, markýzy, žaluzie pohybovat jinak než například o víkendu.

Můžete také aktivovat automatickou funkci SECURITY. Ta za Vás pohybuje s roletami / žaluziemi... v nastavených časech, ale pokaždé je nastavený čas automaticky upraven až o 15 minut. Takže když jste na dovolené a máte standardně nastavený čas otevření rolet, markýz, žaluzií na 8.00 hod, tak první den se rolety, markýzy, žaluzie... otevřou například v 8.04 hod, druhý den v 7.50 hod, třetí den v 8.11 hod atd... Takže Váš dům vypadá zvenčí jako obydlený, protože potenciální lupič vidí, že se rolety nepohybují každý den přesně ve stejnou dobu a může ho to odradit od jeho úmyslu, protože se domnívá, že rolety otvírá uživatel ručním povelem.  

Vynikající je také funkce COSMIC 2, kdy se Vám mohou rolety či žaluzie automaticky otvírat při VÝCHODU slunce a  zavírat při ZÁPADU slunce. V paměti ovladače je naprogramována křivka východu a západu slunce pro každý den v roce. Tuto křivku můžete v nastavení posouvat až o plus/mínus 1 hod a 59 minut.

Automatické časové funkce je možné snadno dočasně deaktivovat krátkým stiskem tlačítka na ovladači.  Navíc je možné připojit INTERIÉROVÉ SLUNEČNÍ ČIDLO s přísavkou na okno. Čidlo umístíte na okno do určitě polohy a do této polohy budou rolety najíždět v případě nadměrného oslunění čidla. Pokud Vám zrovna dnes vyhovuje určítá poloha čidla, zítra můžete čidlo snadno na okně přesunout a tak si upravit stínicí polohu rolet či žaluzií podle svého přání třeba i každý den. Chronis UNO Comfort L se dodává bez čidla! Čidlo objednávejte samostatně.

Montáž: do podomítkové krabice KU68
Barva: kombinace béžová / šedá
Rozměry: š 80 x v 80 x h 17 mm včetně rámečku
Napájení: 230 V
Provozní teplota: +5°C - 40°C suché obytné prostory
Stupeň krytí: IP 40
Obsah balení: elektronický spínač, rámeček, krytka, český návod k použití. BEZ ČIDLA!

Záruční lhůta 2 roky.

Zakoupením tohoto výrobku získáváte 30-ti denní telefonickou podporu ZDARMA. Pokud si nevíte rady s nastavením nebo zapojením - kontaktujte nás!

Chcete ZÍSKAT ROZŠÍŘENOU 5 LETOU ZÁRUKU včetně odborné montáže a nastavení? Kontaktujte nás a my Vám zpracujeme individuální nabídku.

Chronis UNO COMFORT L návod ke stažení - www.OvladaniRolet.cz, www.OvladaniZaluzii.cz, www.OvladaniMarkyz.cz

 Chronis UNO Comfort L - blokové schéma - www.OvladaniRolet.cz, www.OvladaniZaluzii.cz, www.OvladaniMarkyz.cz

Nový komentář

* (Povinné)

Nový dotaz k produktu

* (Povinné)

Anketa

Jakému ovládání stínicí techniky dáváte přednost?

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info