Chronis UNO SMART - DOPRAVA ZDARMA!

Chronis UNO SMART - DOPRAVA ZDARMA!

DOPRAVA v ČR ZDARMA!

Elektronický spínač s časovou automatikou pro ovládání rolet, markýz, žaluzií. Záruka 2 roky.

2 570 Kč s DPH

Dostupnost: TERMÍN DODÁNÍ 1 AŽ 10 TÝDNŮ

Výrobce: Somfy

Elektronický spínač s časovou automatikou pro ovládání rolet, markýz, žaluzií atd. Používá se buď jako lokální ovladač pro jednu žaluzii, roletu nebo markýzu nebo jako centrální ovladač pro všechny rolety, žaluzie nebo markýzy v domě (pro centrální ovládání je potřeba u každé rolety mít zapojené relátko R1JUE230). Tlačítka nahoru, stop (mezipoloha) a dolů + 3 tlačítka pro nastavení.

Příklad použití
Chronis UNO Smart můžete využít jako centrální ovladač pro všechny rolety, markýzy a také pro VENKOVNÍ ŽALUZIE. Je napájenze sítě 230 V. Nejčastěji je instalován  u vchodových dveří, kdy při odchodu nebo přichodu jedním stiskem tlačítka můžete zavřít či otevřít všechny rolety, markýzy, žaluzie v domě. Navíc si můžete nastavit automatické povely otevření a zavření ve Vámi zvoleném čase. Automatické časy pro otevření / zavření lze naprogramovat pro KAŽDÝ DEN V TÝDNU ZTVLÁŠŤ, takže v týdnu se mohou rolety, markýzy, žaluzie pohybovat jinak než například o víkendu.

Můžete také aktivovat automatickou funkci SECURITY a ta za Vás pohybuje s roletami / žaluziemi... v nastavených časech, ale pokaždé je nastavený čas automaticky upraven až o 15 minut. Takže když jste na dovolené a máte standardně nastavený čas otevření rolet, markýz, žaluzií na 8.00 hod, tak první den se rolety, markýzy, žaluzie... otevřou například v 8.04 hod, druhý den v 7.50 hod, třetí den v 8.11 hod atd... Takže Váš dům vypadá zvenčí jako obydlený. Protože potenciální lupič vidí, že se rolety nepohybují každý den ve stejnou dobu může ho to odradit od jeho úmyslu, protože se domnívá, že rolety otvírá uživatel ručním povelem.  

Vynikající je také funkce COSMIC, kdy se Vám mohou rolety automaticky zavírat při západu slunce. V paměti ovladače je naprogramována křivka západu slunce pro každý den v roce. Tuto křivku můžete v nastavení posouvat až o plus/mínus 1 hod a 59 minut.

Automatické časové funkce je možné snadno dočasně deaktivovat krátkým stiskem tlačítka na čelním panelu.  Pokud si přejete další pokročilé funkce, podívejte se také na Chronis UNO Comfort L.

Montáž: do krabice pod omítku KU68
Barva: bílá, šedá
Rozměry: š 80 x v 80 x h 17 mm včetně rámečku
Napájení: 230 V
Provozní teplota: +5°C - 40°C suché obytné prostory
Stupeň krytí: IP 30
Obsah balení: elektronický spínač, rámeček, krytka, český návod k použití

Záruční lhůta 2 roky.

Zakoupením tohoto výrobku získáváte 30-ti denní telefonickou podporu ZDARMA. Pokud si nevíte rady s nastavením nebo zapojením - kontaktujte nás!

Chcete ZÍSKAT ROZŠÍŘENOU 5 LETOU ZÁRUKU včetně odborné montáže a nastavení? Kontaktujte nás a my Vám zpracujeme individuální nabídku.

Chronis RTS SMART návod ke stažení - www.OvladaniRolet.cz, www.OvladaniZaluzii.cz, www.OvladaniMarkyz.cz

 

Chronis UNO Smart blokové schéma - www.OvladaniRolet.cz, www.OvladaniZaluzii.cz, www.OvladaniMarkyz.cz

Nový komentář

* (Povinné)

Nový dotaz k produktu

* (Povinné)

Alternativní produkty

  • Chronis UNO COMFORT L - DOPRAVA ZDARMA!

    Elektronický spínač s časovou automatikou s možností připojení...

    DOPRAVA v ČR ZDARMA!

    3 000 Kč s DPH

    Dostupnost: TERMÍN DODÁNÍ 1 AŽ 10 TÝDNŮ

Anketa

Jakému ovládání stínicí techniky dáváte přednost?

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info