Panel uživatele

Domovní videotelefon V500 PRO IO DIN barva černá - DOPRAVA ZDARMA!

Domovní videotelefon V500 PRO IO DIN barva černá - DOPRAVA ZDARMA!

DOPRAVA v ČR ZDARMA!

Domovní videotelefon V500 PRO IO DIN barva černá - DOPRAVA ZDARMA! Jednoduché zapojení, ovládání branky a dálkové ovládání dalších zařízení. Záruka 5 let.

11 929 Kč s DPH

Dostupnost: ODESÍLÁME BĚHEM 3 PRACOVNÍCH DNÍ

Výrobce: Somfy

Domovní videotelefon Somfy V500 PRO IO - vnitřní jednotka - www.OvladaniRolet.cz, www.OvladaniZaluzii.cz, www.OvladaniMarkyz.cz Domovní videotelefon V500 PRO IO umožňuje ovládat také elektrický zámek na brance nebo bránu. Na 7 palcovém barevném dotykovém displeji vidíte návštěvníky přicházející k vám. K vnitřní jednotce můžete připojit ještě jednu vnitřní jednotku, takže můžete mít jednu například u dveří a druhou v patře nebo v dílně.

Vnitřní jednotka má vestavěný pětikanálový dálkový ovladač IO, kterým můžete ovládat například venkovní rolety, venkovní či vnitřní osvětlení nebo jiné zařízení s pohonem nebo přijímačem Somfy IO.

Vnitřní jednotka také ukládá do paměti až 400 fotografií pořízených vnější kamerou. Pokaždé, když někdo zazvoní, venkovní kamera pořídi fotografii návštěvníka a ta je pak uložena na micro sd kartě ve vnitřní jednotce. Na panelu se rozbliká dioda a ta vás upozorní na uloženou fotografii. Takže i pokud nejste doma, tak máte vždy uloženou fotografii toho, kdo na váš zvonek zazvonil. To se může hodit, nemyslíte?

Pro ovládání všech funkcí videotelefonu V500 PRO IO slouží dotykový displej s rozlišením 800 x 480 pixelů. 

Propojení mezi vnitřní a vnější jednotkou je pouze dvoudrátové, takže tento videotelefon můžete použít jako náhradu stávajícího standardního zvonku. Délka kabelu mezi vnitřní a vnější jednotkou může být až 150 m.

Domovní videotelefon Somfy V500 PRO IO - vnější jednotka - www.OvladaniRolet.cz, www.OvladaniZaluzii.cz, www.OvladaniMarkyz.cz Příklad použití

Chcete mít dění před domem pod kontrolou? Chcete vidět kdo k vám přichází? Vyměňte stávající standardní zvonek za videotelefon V500 PRO IO.

Je to jednoduché a rychlé. Jednoduše odpojte venkovní stávající zvonkové tlačítko a nahraďte ho vnější jednotkou V500 PRO IO s přisvětlovacími diodami pro noční vidění. Vnější jednotka je v provedení antivandal - tedy v kovovém provedení.

Vnitřní jednotku upevněte na zeď a připojte ke zdroji napájení na DIN lištu. Mezi vnitřní a vnější jednotkou jsou pouze dva dráty! Takže nemusíte tahat speciální kabel - jednoduše použijete ten stávající.

Pětikanálový dálkový ovladač IO, který je vestavěný ve vnitřní jednotce pak můžete naprogramovat například na venkovní rolety, osvětlení před domem, před garáží nebo na příjezdové cestě. Vše pak můžete jednoduše ovládat na dotykové obrazovce vnitřní jednotky videotelefonu V500 Pro IO. 

A teď trochu té techniky

Montáž: vnitřní a vnější jednotka se montuje na omítku - nepotřebuje žádnou speciální krabici
Barva: černá
Rozměry: vnitřní jednotka š 230 x v 172 x h 22 mm, vnější jednotka š 78 x v 146 x h 46 mm
Napájení: vnitřní jednotka z přiloženého zdroje na DIN lištu, vnější jednotka po stávajících dvou drátech od původního zvonku
Provozní teplota: vnitřní jednotka -10°C až +55°C, vnější jednotka -20°C až +55°C
Stupeň krytí vnější jednotky: IP X4
Maximální délka kabelu mezi vnitřní a vnější jednotkou: 150 m
Displej: 7 palcový, dotykový, barevný 800 x 480 pixelů
Radiová frekvence: 868 - 870 MHz

videotelefon Somfy V500PRO IO se zdrojem na DIN lištu - www.OvladaniRolet.cz, www.OvladaniZaluzii.cz, www.OvladaniMarkyz.cz Obsah balení: vnitřní jednotka se sedmipalcovým dotykovým displejem a vestavěným pětikanálovým dálkovým ovladačem IO, napájecí zdroj na DIN lištu do rozvádeče, vnější jednotka s kamerou a s přisvětlovacími diodami, SD karta 16 GB

Záruční lhůta 5 let.

Zakoupením tohoto výrobku získáváte 30-ti denní telefonickou podporu ZDARMA. Pokud si nevíte rady s nastavením nebo zapojením - kontaktujte nás!

Domovní videotelefon Somfy V500 PRO IO - návod k montáži - www.OvladaniRolet.cz, www.OvladaniZaluzii.cz, www.OvladaniMarkyz.cz

 

 

Nový komentář

* (Povinné)

Nový dotaz k produktu

* (Povinné)

Alternativní produkty

Anketa

Jakému ovládání stínicí techniky dáváte přednost?

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info