Shutter in-wall receiver RTS

Shutter in-wall receiver RTS

Shutter in-wall receiver RTS - přijímač dálkového ovládání pro ovládání předokenních rolet pro montáž pod vypínač. Záruka 2 roky.

2 287 Kč s DPH

2 723 Kč s DPH Sleva 436 Kč

Dostupnost: ODESÍLÁME BĚHEM 3 PRACOVNÍCH DNÍ

Výrobce: Somfy

Přijímač dálkového ovládání pro ovládání předokenních rolet pro montáž do krabice pod vypínač. Přijímač se montuje pod standardní roletový vypínač (tlačítka pro směr nahoru a dolů). Roletový vypínač se připojí k přijímači Shutter in-wall receiver RTS a rolety pak lze ovládat jak tlačítky nahoru a dolů na připojeném roletovém vypínači, tak i přenosným nebo nástěnným dálkovým ovladačem. Shutter in-wall receiver RTS můžete použít jako doplnění stávajících mechanických roletových ovladačů a tím dosáhnout vysokého komfortu ovládání s možností centrálního ovládání všech rolet. 

Příklad použití
Chcete komfortní dálkové ovládání předokenních rolet? Chcete navíc mít možnost kdykoli ovládat rolety i když se Vám vybije baterie v dálkovém ovladači? A chcete si také zachovat Vaše stávající roletové vypínače ve stejném designu jako máte vypínače na osvětlení?

Máte stávající rolety se standardními roletovými spínači a chtěli byste centrální ovládání všech rolet? Shutter in-wall receiver RTS se výborně hodí jako doplnění stávajících obyčejných roletových spínačů. Pokud to umožňuje Vaše současná elektroinstalace, není důvod proč si rychle a snadno nevylepšit způsob ovládání rolet. Doplněním Vašich stávajících roletových spínačů přijímačem dálkového ovládání Shutter in-wall receiver RTS získáte vysoce komfortní ovládání rolet. Jediným krátkým stiskem tlačítka nahoru nebo dolů roletu otevřete nebo zavřete. Jediným krátkým stiskem tlačítka stop / mezipoloha na dálkovém ovladači najede roleta do stínicí polohy s pootevřenými větracími štěrbinami.

Přijímač dálkového ovládání Shutter in-wall receiver RTS komunikuje také bezdrátově se slunečními čidly Sunis indoor WireFree RTS, Thermosunis indoor WireFree RTS, Sunis WireFree RTS.

Montáž: do krabice pod omítku pod roletový mechanický spínač
Rozměry: š 45 x v 41 x h 19 mm
Napájení: 230 V
Provozní teplota: -20°C až 55°C suché obytné prostory
Stupeň krytí: IP 20
Radiová frekvence: 433,42 MHz
Obsah balení: přijímač dálkového ovládání, český návod k použití

Záruční lhůta 2 roky.

Zakoupením tohoto výrobku získáváte 30-ti denní telefonickou podporu ZDARMA. Pokud si nevíte rady s nastavením nebo zapojením - kontaktujte nás!

Chcete ZÍSKAT ROZŠÍŘENOU 5 LETOU ZÁRUKU včetně odborné montáže a nastavení? Kontaktujte nás a my Vám zpracujeme individuální nabídku.

Shutter in-wall receiver RTS - návod ke stažení - www.OvladaniRolet.cz, www.OvladaniZaluzii.cz, www.OvladaniMarkyz.cz

Nový komentář

* (Povinné)

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info