Shutter in-wall receiver RTS

Shutter in-wall receiver RTS

ČÁSTEČNĚ KOMPATIBILNÍ S TAHOMA

Shutter in-wall receiver RTS - přijímač dálkového ovládání pro ovládání předokenních rolet pro montáž pod vypínač. Záruka 2 roky.

2 200 Kč s DPH

Dostupnost: TERMÍN DODÁNÍ 1 AŽ 10 TÝDNŮ

Výrobce: Somfy

Přijímač dálkového ovládání pro ovládání předokenních rolet pro montáž do krabice pod vypínač. Přijímač se montuje pod standardní roletový vypínač (tlačítka pro směr nahoru a dolů). Roletový vypínač se připojí k přijímači Shutter in-wall receiver RTS a rolety pak lze ovládat jak tlačítky nahoru a dolů na připojeném roletovém vypínači, tak i přenosným nebo nástěnným dálkovým ovladačem. Shutter in-wall receiver RTS můžete použít jako doplnění stávajících mechanických roletových ovladačů a tím dosáhnout vysokého komfortu ovládání s možností centrálního ovládání všech rolet. 

Příklad použití
Chcete komfortní dálkové ovládání předokenních rolet? Chcete navíc mít možnost kdykoli ovládat rolety i když se Vám vybije baterie v dálkovém ovladači? A chcete si také zachovat Vaše stávající roletové vypínače ve stejném designu jako máte vypínače na osvětlení?

Máte stávající rolety se standardními roletovými spínači a chtěli byste centrální ovládání všech rolet? Shutter in-wall receiver RTS se výborně hodí jako doplnění stávajících obyčejných roletových spínačů. Pokud to umožňuje Vaše současná elektroinstalace, není důvod proč si rychle a snadno nevylepšit způsob ovládání rolet. Doplněním Vašich stávajících roletových spínačů přijímačem dálkového ovládání Shutter in-wall receiver RTS získáte vysoce komfortní ovládání rolet. Jediným krátkým stiskem tlačítka nahoru nebo dolů roletu otevřete nebo zavřete. Jediným krátkým stiskem tlačítka stop / mezipoloha na dálkovém ovladači najede roleta do stínicí polohy s pootevřenými větracími štěrbinami.

Přijímač dálkového ovládání Shutter in-wall receiver RTS komunikuje také bezdrátově se slunečními čidly Sunis indoor WireFree RTS, Thermosunis indoor WireFree RTS, Sunis WireFree RTS.

Montáž: do krabice pod omítku pod roletový mechanický spínač
Rozměry: š 45 x v 41 x h 19 mm
Napájení: 230 V
Provozní teplota: -20°C až 55°C suché obytné prostory
Stupeň krytí: IP 20
Radiová frekvence: 433,42 MHz
Obsah balení: přijímač dálkového ovládání, český návod k použití

Záruční lhůta 2 roky.

Zakoupením tohoto výrobku získáváte 30-ti denní telefonickou podporu ZDARMA. Pokud si nevíte rady s nastavením nebo zapojením - kontaktujte nás!

Chcete ZÍSKAT ROZŠÍŘENOU 5 LETOU ZÁRUKU včetně odborné montáže a nastavení? Kontaktujte nás a my Vám zpracujeme individuální nabídku.

Shutter in-wall receiver RTS - návod ke stažení - www.OvladaniRolet.cz, www.OvladaniZaluzii.cz, www.OvladaniMarkyz.cz

Venkovní žaluzie

Michal , 16.11.2020 10:58:47

Dobrý den, mám na domně jednu venkovní roletu s motorem, ale nevím co je to za výrobce. Ostatní mám somfy.Tu starou ovládám klasika tlačítky nahoru a dolů. Tenhle spínač Shutter in-wall receiver RTS funguje i na jinné motory než od somfy? Děkuji.

Dobrý den, nelze to, protože přijíma...

KUBELA Karel, 26.05.2020 13:12:44

Dobrý den, nelze to, protože přijímač po krátkém stisku ovládacího tlačítka sepne fázi do příslušného směru na 3 minuty.

Žaluzie

Jakub, 04.09.2018 17:45:22

Dobrý den, lze ovládat i žaluzie??

Re: Žaluzie

Karel Kubela, 04.09.2018 19:03:56

Dobrý den Jakube, tímto přijímačem bohužel žaluzie ovládat nejdou. Přijímač neumožňuje naklápění lamel venkovních žaluzií. Můžete zkusit třeba Modulis slim receiver RTS, který se montuje pod krycí plech venkovních žaluzií.

Re: Re: Žaluzie

Mike, 26.05.2020 12:48:24

Dobrý den, proč by to nebylo možné - naklápění je přeci řešeno jen kratším podržením tlačítka, ke kterému je toto relé připojeno.

Nový komentář

* (Povinné)

Nový dotaz k produktu

* (Povinné)

Anketa

Jakému ovládání stínicí techniky dáváte přednost?

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info