Centralis platine RTS

Centralis platine RTS

ČÁSTEČNĚ KOMPATIBILNÍ S TAHOMA

Externí přijímač dálkového ovládání pro ovládání předokenních rolet. Záruka 2 roky.

2 497 Kč s DPH

2 973 Kč s DPH Sleva 476 Kč

Dostupnost: TERMÍN DODÁNÍ 1 AŽ 10 TÝDNŮ

Výrobce: Somfy

Externí přijímač dálkového ovládání pro ovládání předokenních rolet určený pro montáž do roletového boxu. To znamená, že přijímač je úplně uschován v roletovém boxu a v interiéru nejsou nutné žádné další stavební či jiné úpravy. Rolety můžete ovládat jak přenosným tak i nástěnným dálkovým ovladačem. Centralis platine RTS můžete použít jako náhradu stávajících mechanických ovladačů a tím dosáhnout vysokého komfortu ovládání s možností centrálního ovládání všech rolet. 

Příklad použití
Chcete komfortní dálkové ovládání předokenních rolet? 

Máte stávající rolety s obyčejnými roletovými spínači a chtěli byste centrální ovládání všech rolet? Centralis platine RTS se pro tento účel výborně hodí. Pokud stávající elektroinstalace nevyhovuje pro použití elektronického spínače s integrovaným přijímačem dálkového ovládání Centralis UNO RTS, je ten správný čas pro nasazení přijímače Centralis platine RTS. Abyste si rychle a snadno vylepšili ovládání předokenních rolet, použijte tyto externí přijímače Centralis platine RTS. Přijímače se montují přímo do roletového boxu, takže nejsou nikde vidět a tím pádem není žádným způsobem narušen vzhled rolety ani interiéru. Místo stávajících mechanických ovladačů použijte některý nástěnný dálkový ovladač a pro maximální komfort obsluhy využijte také některého z přenosných dálkových ovladačů. Jediným krátkým stiskem tlačítka nahoru nebo dolů na dálkovém ovladači roletu otevřete nebo zavřete. Jediným krátkým stiskem tlačítka stop / mezipoloha najede roleta do stínicí polohy s pootevřenými větracími štěrbinami.

Externí přijímač Centralis platine RTS komunikuje také bezdrátově se slunečními čidly Sunis indoor WireFree RTS, Thermosunis indoor WireFree RTS, Sunis WireFree RTS.

Montáž: do roletového boxu
Barva: černá 
Rozměry: š 45 x v 120 x h 30 mm
Napájení: 230 V
Provozní teplota: -30°C až +80°C suché obytné prostory
Stupeň krytí: IP 44
Radiová frekvence: 433,42 MHz
Obsah balení: externí přijímač dálkového ovládání Centralis platine RTS, český návod k použití

Záruční lhůta 2 roky.

Zakoupením tohoto výrobku získáváte 30-ti denní telefonickou podporu ZDARMA. Pokud si nevíte rady s nastavením nebo zapojením - kontaktujte nás!

Chcete ZÍSKAT ROZŠÍŘENOU 5 LETOU ZÁRUKU včetně odborné montáže a nastavení? Kontaktujte nás a my Vám zpracujeme individuální nabídku.

Centralis platine RTS - návod ke stažení - www.OvladaniRolet.cz, www.OvladaniZaluzii.cz, www.OvladaniMarkyz.cz

 

Centralis platine RTS - eshop - www.OvladaniRolet.cz, www.OvladaniZaluzii.cz, www.OvladaniMarkyz.cz

Nový komentář

* (Povinné)

Nový dotaz k produktu

* (Povinné)

Anketa

Jakému ovládání stínicí techniky dáváte přednost?

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info