EVB slim receiver Variation IO cable - DOPRAVA ZDARMA!

EVB slim receiver Variation IO cable - DOPRAVA ZDARMA!

KOMPATIBILNÍ S TAHOMA DOPRAVA v ČR ZDARMA!

Externí přijímač dálkového ovládání pro ovládání venkovních žaluzií. DOPRAVA ZDARMA! Záruka 2 roky. DOPRAVA ZDARMA!

3 538 Kč s DPH

4 114 Kč s DPH Sleva 576 Kč

Dostupnost: TERMÍN DODÁNÍ 1 AŽ 10 TÝDNŮ

Výrobce: Somfy

Nejkomfortnější ovládání venkovních žaluzií pomocí ovladačů Situo Variation IO s ovládacím kolečkem.

Přijímač dálkového ovládání pro ovládání venkovních žaluzií. Přijímač komunikuje bezdrátově s povětrnostními čidly Sunis WireFree IO, Eolis WireFree IO a Eolis IO. Pomocí tohoto přijímače dálkového ovládání můžete Vaší stávající motorickou venkovní žaluzii, ovládanou "drátovým" žaluziovým spínačem, ovládat dálkově libovolným přenosným nebo nástěnným dálkovým ovladačem Somfy io-homecontrol. Velkou výhodou tohoto přijímače je možnost instalace pod krycí plech venkovní žaluzie, takže není při pohledu na fasádu domu přijímač vůbec vidět.

Příklad použití
Chcete komfortní dálkové ovládání Vaších stávajících motorických venkovních žaluzií? Chcete vaše žaluzie doplnit například také o povětrnostní čidlo nebo centrální ovladač?

Vaše stávající motorické venkovní žaluzie, které zatím ovládáte pouze obyčejnými "drátovými" žaluziovými ovladači, mohou být následně dovybaveny a "přestrojeny" na dálkové ovládání. Přijímač EVB Slim reciever Variation IO ve sposlupráci s dálkovými ovladači Situo Variation IO, umožňuje nejkomfortnější dálkové ovládání venkovních žaluzií. Pomocí ovládacího kolečka na dálkovém ovladači Situo Variation IO můžete snadno naklápět lamely venkovních žaluzií. Jediným stiskem tlačítka na ovladači zadáte povel všem žaluziím k chodu, takže už nemusíte obcházet každou žaluzii zvlášť.

Externí přijímač dálkového ovládání EVB Slim receiver Variation IO plug je pouze potřeba připojit k pohonu Vaší venkovní žaluzie a potom si už jenom vyberete dálkový ovladač a třeba i povětrnostní čidlo. Pro ovládání venkovních žaluzií se nejvíce hodí například přenosný dálkový ovladač Situo 5 Variation IO PURE

Přijímač se připojuje pomocí konektorů Hirschmann. Jeden konektor je na kabelu u motoru a druhý je na přívodním kabelu napájení. Jednoduše ho zacvaknete mezi tyto dva konektory.

Montáž: pod krycí plech venkovní žaluzie
Barva: černá
Rozměry: š 130 x v 32 x h 33 mm
Napájení: 230 V
Provozní teplota: -30°C až +70°C
Stupeň krytí: IP 54
Radiová frekvence: 868 - 870 MHz
Obsah balení: přijímač dálkového ovládání, český návod k použití

Přijímač lze použít ve spojení s pohony pro venkovní žaluzie s mechanickými koncovými spínači. Z nabídky Somfy to jsou pohony: J4 1TN, J4 HTM, J5 1TN, J5 HTM, J7 1TN, J002, Orienta M a Orienta MU. 

Přijímač je kompatibilní s elektronickými pohony Somfy J4 WT. Žádné jiné elektronické pohony NEJSOU s tímto přijímačem kompatibilní.

Záruční lhůta 2 roky.

Zakoupením tohoto výrobku získáváte 30-ti denní telefonickou podporu ZDARMA. Pokud si nevíte rady s nastavením nebo zapojením - kontaktujte nás!

Chcete ZÍSKAT ROZŠÍŘENOU 5 LETOU ZÁRUKU včetně odborné montáže a nastavení? Kontaktujte nás a my Vám zpracujeme individuální nabídku.

EVB slim receiver Variation IO plug - návod ke stažení - www.OvladaniRolet.cz, www.OvladaniZaluzii.cz, www.OvladaniMarkyz.cz

EVB slim receiver Variation IO plug - eshop - www.OvladaniRolet.cz, www.OvladaniZaluzii.cz, www.OvladaniMarkyz.cz

 

Nový komentář

* (Povinné)

Nový dotaz k produktu

* (Povinné)

Alternativní produkty

 • EVB slim receiver Variation IO plug - DOPRAVA ZDARMA!

  Externí přijímač dálkového ovládání pro ovládání venkovních...

  KOMPATIBILNÍ S TAHOMA DOPRAVA v ČR ZDARMA!

  3 538 Kč s DPH

  4 114 Kč s DPH Sleva 576 Kč

  Dostupnost: TERMÍN DODÁNÍ 1 AŽ 10 TÝDNŮ

 • Smoove UNO IO - DOPRAVA ZDARMA!

  Elektronický ovladač s vestavěným přijímačem dálkového ovládání...

  KOMPATIBILNÍ S TAHOMA DOPRAVA v ČR ZDARMA!

  3 486 Kč s DPH

  4 054 Kč s DPH Sleva 567 Kč

  Dostupnost: TERMÍN DODÁNÍ 1 AŽ 10 TÝDNŮ

Anketa

Jakému ovládání stínicí techniky dáváte přednost?

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info