Eolis RTS - kompletní sada - DOPRAVA ZDARMA!

Eolis RTS - kompletní sada - DOPRAVA ZDARMA!

ČÁSTEČNĚ KOMPATIBILNÍ S TAHOMA DOPRAVA v ČR ZDARMA!

Eolis RTS, cenově velmi výhodná sada obsahující: přijímač Universal receiver RTS, větrné čidlo Eolis sensor RTS a dálkový ovladač Telis 1 RTS Pure. Kompletní sada pro komfortní dálkové ovládání markýzy a její ochranu před větrem. Záruka 2 roky. DOPRAVA ZDARMA!

5 449 Kč s DPH

6 487 Kč s DPH Sleva 1 038 Kč

Dostupnost: TERMÍN DODÁNÍ 1 AŽ 10 TÝDNŮ

Výrobce: Somfy

Sada Eolis RTS obsahuje všechno potřebné k tomu, abyste si mohli zásadním způsobem vylepšit ovládání vaší stávající markýzy a ještě navíc ochránili vaši markýzu před nadměrným působením větru.

Pokud máte markýzu ovládanou pohonem a ovládáte jí pouze drátově připojeným spínačem, můžete si významně vylepšit ovládání vaší markýzy a také zvýšit bezpečnost markýzy. Co získáte instalací této sady?

Získáte komfortní ovládání markýzy dálkovým ovladačem Telis 1 RTS Pure. Už se nebudete muset zvedat z lehátka a chodit k vypínači. Jednoduše stisknete krátce tlačítko na dálkovém ovladači a je to. Tou nejzásadnější výhodou pro vás je ale ochrana markýzy před poškozením větrem. Jakmile začne foukat velký vítr, markýza se automaticky schová a tím pádem čidlo chrání vaši investici do markýzy.

Příklad použití
Máte motorickou markýzu, kterou v současné době ovládáte pouze drátově připojeným ovladačem? Chcete svoji investici do markýzy ochránit? Přijímač Universal receiver RTS ve spolupráci s větrným čidlem Eolis sensor RTS se postará o Vámi investované peníze. Instalujte si toto čidlo do blízkosti markýzy a už si nemusíte dělat starosti s tím, zda jste nechali po odchodu z Vašeho domu markýzu otevřenou. Čidlo automaticky vydá povel k vytažení markýzy do bezpečné horní koncové polohy a tak ochrání Vaší investici do zastínění. Po celou dobu trvání větru není možné markýzu ovládat. Tím máte jistotu, že se nemůže nic stát. 

Chcete-li také sluneční čidlo podívejte se také na sadu Soliris RTS, která obsahuje přijímač Universal receiver RTS, kombinované čidlo slunce/vítr Soliris sensor RTS a dálkový ovladač Telis Soliris RTS Pure.

Montáž: na fasádu nebo na pilíř (nedoporučujeme instalovat na kovový podklad)
Barva: šedá
Rozměry čidla: 236 mm x 160  mm 
Napájení čidla a přijímače: 230 V
Provozní teplota: -20°C až +50°C venkovní prostředí
Rozsah nastavení: 20 - 50 km/hod
Stupeň krytí: IP 34
Radiová frekvence: 433,42 MHz
Obsah balení: přijímač Universal receiver RTS, čidlo Eolis sensor RTS, dálkový ovladač Telis 1 RTS Pure a český návod k použití

Záruční lhůta 2 roky.

Zakoupením tohoto výrobku získáváte 30-ti denní telefonickou podporu ZDARMA. Pokud si nevíte rady s nastavením nebo zapojením - kontaktujte nás!

Chcete ZÍSKAT ROZŠÍŘENOU 5 LETOU ZÁRUKU včetně odborné montáže a nastavení? Kontaktujte nás a my Vám zpracujeme individuální nabídku.

Eolis RTS návod ke stažení - www.OvladaniRolet.cz, www.OvladaniZaluzii.cz, www.OvladaniMarkyz.cz

 Eolis RTS sada - eshop - www.OvladaniRolet.cz, www.OvladaniZaluzii.cz, www.OvladaniMarkyz.cz

 

Nový komentář

* (Povinné)

Nový dotaz k produktu

* (Povinné)

Alternativní produkty

 • Soliris RTS - kompletní sada - DOPRAVA ZDARMA!

  Soliris RTS, cenově velmi výhodná sada obsahující: přijímač...

  ČÁSTEČNĚ KOMPATIBILNÍ S TAHOMA DOPRAVA v ČR ZDARMA!

  7 121 Kč s DPH

  8 477 Kč s DPH Sleva 1 356 Kč

  Dostupnost: TERMÍN DODÁNÍ 1 AŽ 10 TÝDNŮ

Anketa

Jakému ovládání stínicí techniky dáváte přednost?

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info