Smoove UNO IB+ Black Shine

Smoove UNO IB+ Black Shine

Elektronický ovladač pro lokální / místní a centrální ovládání předokenních rolet, markýz a venkovních žaluzií s dotykovým ovládáním. BEZ RÁMEČKU! Záruka 2 roky.

1 900 Kč s DPH

Dostupnost: TERMÍN DODÁNÍ 1 AŽ 10 TÝDNŮ

Výrobce: Somfy

Elektronický ovladač pro lokální / místní a centrální ovládání předokenních rolet, markýz a venkovních žaluzií s dotykovým ovládáním. Rolety, markýzy nebo venkovní žaluzie můžete ovládat jak lokálně / místně dotykovými tlačítky nahoru, stop (mezipoloha) a dolů na čelním panelu ovladače, tak i centrálně všechna zařízení najednou pomocí centrálního spínače, například Chronis IB Comfort. Dotyková tlačítka nahoru, stop (mezipoloha) a dolů + dotykový přepínač pro vypnutí / zapnutí reakce na centrální povely od centrálního ovladače.

Příklad použití
Chcete komfortní lokální / místní a centrální ovládání předokenních rolet, markýz nebo venkovních žaluzií? Máte rozlehlou stavbu, kde by bylo nebezpečí, že by dálkové ovládání nefungovalo na 100%?

Smoove UNO IB+ je základním stavebním kamenem centrálního kabelového ovládání předokenních rolet, markýz a venkovních žaluzií, systému SOMFY IB nebo pokročilejšího systému Somfy IB+. Tento ovladač dokáže provádět nejenom místní povely, které zadáte přímo dotykovými tlačítky na těle ovladače, ale také centrální povely, které přijdou od centrálního ovladače Smoove origin IB nebo od centrálního spínače s časovou automatikou Chronis IB Comfort. Ovládání je velice snadné a komfortní. Jediným krátkým dotykem tlačítka nahoru nebo dolů roletu nebo markýzu otevřete nebo zavřete. Jediným krátkým dotykem tlačítka "my" / stop najede roleta do stínicí polohy s pootevřenými větracími štěrbinami. U venkovních žaluzií krátkými dotyky ovládacích tlačítek naklápíte lamely a delším přidržením zadáte povel k chodu žaluzie nahoru nebo dolů.

A navíc, když přepnete dotykový přepínač do polohy "manu" můžete dočasně vyřadit z funkce centrální ovládání. K čemu je to dobré? Představte si situaci, že máte doma instalovány rolety / markýzy či venkovní žaluzie s ovladači Smoove UNO IB+. Jako centrální ovladač máte instalován ovladač s časovou automatikou Chronis IB Comfort, který Vám každý den ráno v 7.00 hod otevírá rolety. Protože Vy si chcete zítra ale přispat, tak už večer si přepnete dotykový přepínač na panelu ovladače Smoove UNO IB+ do polohy "manu" a tím dosáhnete toho, že ráno v 7.00 hodin bude sice vydán povel pro otevření všech rolet, markýz, venkovních žaluzí, ale Vaše okno tento povel bude ignorovat. Takže Vy můžete klidně a nerušeně odpočívat.

Co se ale stane když chcete odejít z domu a chcete vše zavřít centrálním ovladačem a nejste si jist/á kde všude je přepínač přepnut do polohy "manu"? Je to snadné - stačí na centrálním ovladači podržet stisknuté tlačítko dolů déle než dvě vteřiny a můžete si být jistý/á, že se zavřou všechny rolety, markýzy nebo venkovní žaluzie, i ty s přepínačem v poloze "manu".

Systém centrálního kabelového ovládání SOMFY IB nebo Somfy IB+ je vhodný pro rozlehlé budovy s velkým půdorysem. Všude tam, kde by bylo riziko, že by bezdrátové dálkové ovládání nemuselo fungovat na 100%. Když použijete systém SOMFY IB / SOMFY IB+, nemusíte se nijak zvlášť omezovat. Maximální počet ovladačů Smoove UNO IB+ je pro jednu instalaci více než 400 kusů!

Montáž: do krabice pod omítku
Barva: bílá
Rozměry: š 50 x v 50 x h 41 mm
Napájení: 230 V
Provozní teplota: +0°C až 45°C suché obytné prostory
Stupeň krytí: IP 20
Obsah balení: elektronický ovladač, český návod k použití. POZOR - CENA NEZAHRNUJE RÁMEČEK! OBJEDNÁVEJTE SAMOSTATNĚ PODLE VAŠEHO VKUSU.
Záruční lhůta 2 roky.

Zakoupením tohoto výrobku získáváte 30-ti denní telefonickou podporu ZDARMA. Pokud si nevíte rady s nastavením nebo zapojením - kontaktujte nás!

Chcete ZÍSKAT ROZŠÍŘENOU 5 LETOU ZÁRUKU včetně odborné montáže a nastavení? Kontaktujte nás a my Vám zpracujeme individuální nabídku.

Smoove UNO IB+ - návod ke stažení - www.OvladaniRolet.cz, www.OvladaniZaluzii.cz, www.OvladaniMarkyz.cz

Smoove UNO IB+ - eshop - www.OvladaniRolet.cz, www.OvladaniZaluzii.cz, www.OvladaniMarkyz.cz

Nový komentář

* (Povinné)

Nový dotaz k produktu

* (Povinné)

Alternativní produkty

 • Smoove UNO IB+ Pure Shine

  Elektronický ovladač pro lokální / místní a centrální ovládání...

  1 900 Kč s DPH

  Dostupnost: TERMÍN DODÁNÍ 1 AŽ 10 TÝDNŮ

 • Rámeček Smoove BLACK

  Rámeček Smoove BLACK černý pro ovladače Smoove 1 RTS, Smoove UNO...

  239 Kč s DPH

  Dostupnost: TERMÍN DODÁNÍ 1 AŽ 10 TÝDNŮ

 • Rámeček Smoove SILVER MATT

  Rámeček Smoove SILVER MATT stříbrný matný pro ovladače Smoove 1...

  239 Kč s DPH

  Dostupnost: TERMÍN DODÁNÍ 1 AŽ 10 TÝDNŮ

 • Rámeček Smoove PURE

  Rámeček Smoove PURE bílý pro ovladače Smoove 1 RTS, Smoove UNO IB+,...

  80 Kč s DPH

  Dostupnost: TERMÍN DODÁNÍ 1 AŽ 10 TÝDNŮ

 • Rámeček Smoove LIGHT BAMBOO - imitace dřeva

  Rámeček Smoove LIGHT BAMBOO - imitace dřeva pro ovladače Smoove 1...

  635 Kč s DPH

  714 Kč s DPH Sleva 79 Kč

  Dostupnost: TERMÍN DODÁNÍ 1 AŽ 10 TÝDNŮ

 • Rámeček Smoove AMBER BAMBOO - imitace dřeva

  Rámeček Smoove AMBER BAMBOO - imitace dřeva pro ovladače Smoove 1...

  635 Kč s DPH

  714 Kč s DPH Sleva 79 Kč

  Dostupnost: TERMÍN DODÁNÍ 1 AŽ 10 TÝDNŮ

 • Rámeček Smoove CHERRY - imitace dřeva

  Rámeček Smoove CHERRY - imitace dřeva pro ovladače Smoove 1 RTS,...

  699 Kč s DPH

  Dostupnost: TERMÍN DODÁNÍ 1 AŽ 10 TÝDNŮ

 • Rámeček Smoove WALNUT - imitace dřeva

  Rámeček Smoove WALNUT - imitace dřeva pro ovladače Smoove 1 RTS,...

  699 Kč s DPH

  Dostupnost: TERMÍN DODÁNÍ 1 AŽ 10 TÝDNŮ

 • Smoove UNO IB+ Silver Shine

  Elektronický ovladač pro lokální / místní a centrální ovládání...

  1 900 Kč s DPH

  Dostupnost: TERMÍN DODÁNÍ 1 AŽ 10 TÝDNŮ

Anketa

Jakému ovládání stínicí techniky dáváte přednost?

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info