Centrální dotykový ovladač Nina - DOPRAVA ZDARMA!

Centrální dotykový ovladač Nina - DOPRAVA ZDARMA!

DOPRAVA v ČR ZDARMA!

Centrální dotykový přenosný dálkový ovladač pro ovládání předokenních rolet, žaluzií, markýz, vrat, bran nebo osvětlení Somfy io-homecontrol. Záruka 2 roky. DOPRAVA ZDARMA!

5 798 Kč s DPH

6 902 Kč s DPH Sleva 1 104 Kč

Dostupnost: TERMÍN DODÁNÍ 1 AŽ 10 TÝDNŮ

Výrobce: Somfy

Centrální dotykový přenosný dálkový ovladač pro ovládání všech zařízení io-homecontrol ve vaší domácnosti (rolety, markýzy, svítidla, vrata, brány) nebo skupin zařízení. Dotyková obrazovka pro komfortní a intuitivní ovládání vaší domácnosti. Kompatibilní pouze s přijímači nebo s pohony Somfy io-homecontrol! 

Jazyk ovladače: německý, anglický

Příklad použití
Pokud už máte doma více zařízení s pohony s věstavěnými přijímači io-homecontrol nebo přijímače io-homecontrol například pro osvětlení, je centrální dotykový ovladač ideální nástroj pro ovládání celé vaší domácnosti doslova jedním dotykem. Pomocí piktogramů na displeji jednoduše vyberete zařízení nebo skupinu zařízení, které chcete ovládat a pak už stačí jenom jeden letmý dotyk. Vaše jednotlivá zařízení můžete ovládat buď samostatně, skupinově (místnost, patro, fasáda) nebo pomocí scénářů. Co je to scénář? Scénář je, když se jednou krátce dotknete displeje a například vaše rolety sjednou do stínicí polohy, současně se rozsvítí lampa v obývacím pokoji a navíc se zamknou vchodové dveře.

Maximální počet ovládaných zařízení: 60
Maximální počet skupin: 50
Maximální počet scénářů: 99
Maximální počet zařízení na jednu skupinu: 15
Maximální počet scénárů na jednu skupinu: 8

Barva: bílo-černá
Rozměry: š 61 x v 145 x h 22 mm
Napájení: integrovaný dobíjecí akumulátor
Provozní teplota: 0 - 45°C suché obytné prostory
Stupeň krytí: IP 20
Radiová frekvence: 868 - 870 MHz io-homecontrol
Typický dosah: 20 m v budovách
Obsah balení: dálkový ovladač, dokovací stanice, napájecí zdroj, baterie, zadní vyměnitelné pouzdro černé, český návod k použití

Do poznámky v objednávce uveďte, ke kterému zařízení io-homecontrol chcete ovladač přiučit, abychom Vám současně také poslali český návod k Vašemu zařízení (přijímač dálkového ovládání, pohon s integrovaným přijímačem dálkového ovládání atd...).

Záruční lhůta 2 roky.

Zakoupením tohoto výrobku získáváte 30-ti denní telefonickou podporu ZDARMA. Pokud si nevíte rady s nastavením nebo zapojením - kontaktujte nás!

Chcete ZÍSKAT ROZŠÍŘENOU 5 LETOU ZÁRUKU včetně odborné montáže a nastavení? Kontaktujte nás a my Vám zpracujeme individuální nabídku.

Centrální dotykový ovladač Nina IO - návod ke stažení - www.OvladaniRolet.cz, www.OvladaniZaluzii.cz, www.OvladaniMarkyz.cz

 

 

Nový komentář

* (Povinné)

Nový dotaz k produktu

* (Povinné)

Anketa

Jakému ovládání stínicí techniky dáváte přednost?

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info