Eolis WireFree IO - DOPRAVA ZDARMA!

Eolis WireFree IO - DOPRAVA ZDARMA!

DOPRAVA v ČR ZDARMA!

Eolis WireFree IO, větrné čidlo s bezdrátovým přenosem povelů pro ochranu markýz, screenových rolet a venkovních žaluzií. Záruka 2 roky.

2 656 Kč s DPH

3 088 Kč s DPH Sleva 432 Kč

Dostupnost: TERMÍN DODÁNÍ 1 AŽ 10 TÝDNŮ

Výrobce: Somfy

POZOR - čidlo funguje pouze s pohony a ovladači SOMFY IO-HOMECONTROL! Nelze ho spárovat s žádnými jinými pohony!

 

Větrné čidlo Eolis WireFree IO je určeno k montáži na fasádu, pilíř atd... v blízkosti markýzy, screenových rolet nebo venkovních žaluzií. Místo instalace je třeba zvolit s ohledem na volné proudění vzduchu kolem vrtulky čidla, aby byla zajištěna jeho spolehlivá funkce.

Čidlo Eolis WireFree IO je napájeno dvěmi tužkovými bateriemi, takže ho můžete umístit kamkoli. Hlášení z čidla o tom zda fouká nebo nefouká vítr jsou bezdrátově přenášena přímo k markýzám, screenovým roletám nebo venkovním žaluziím. Mezní rychlost větru se nastavuje na čidle. Při překročení nastavené rychlosti větru jsou markýzy, venkovní žaluzie či screenové rolety vytaženy do horní koncové polohy a po celou dobu trvání větru není možné žaluzie, screenové rolety nebo markýzu ovládání dálkovými ovladači. Pokud máte ještě sluneční čidlo Sunis WireFree IO je po ukončení větru blokována funkce slunečního čidla Sunis WireFree IO po dobu 12 minut. Po uplynutí této doby je sluneční čidlo opět aktivní.

Příklad použití
Máte markýzu, screenové rolety či venkovní žaluzie na dálkové ovládání Somfy io-homecontrol? Chcete svoji investici do zastínění ochránit? Větrné čidlo Eolis WireFree IO se postará o Vámi investované peníze. Instalujte si toto čidlo do blízkosti chráněného zařízení a už si nemusíte dělat starosti s tím, zda jste nechali po odchodu z Vašeho domu markýzu otevřenou nebo co se stane s Vašimi screenovými roletami či venkovními žaluziemi, když jste mimo Váš domov. Čidlo automaticky vydá povel k vytažení markýzy, venkovních žaluzií nebo screenových rolet do horní koncové polohy a tak ochrání Vaší investici do zastínění. Po celou dobu trvání větru není možné zastínění ovládat. Tím máte jistotu, že se nemůže nic stát. 

Chcete-li také sluneční čidlo, či kombinaci čidel slunce / vítr / déšť podívejte se také na sluneční čidlo Sunnis WireFree IO, Eolis IO a dešťové čidlo Ondeis 230V. Čidlo nelze použít pro předokenní hliníkové rolety.

Montáž: na fasádu nebo na pilíř (nedoporučujeme instalovat na kovový podklad)
Barva: šedá
Rozměry: 216 mm x 95  mm 
Napájení: 2 x 1,5V baterie AA
Provozní teplota: -20°C až +60°C venkovní prostředí
Rozsah nastavení: 10 - 65 km/hod
Stupeň krytí: IP 44
Radiová frekvence: 868 - 870 MHz
Obsah balení: čidlo, český návod k použití

Do poznámky v objednávce uveďte, ke kterému zařízení io-homecontrol chcete čidlo přiučit, abychom Vám současně také poslali český návod k Vašemu zařízení (přijímač dálkového ovládání IO, pohon s vestavěným přijímačem dálkového ovládání IO atd...).

Záruční lhůta 2 roky.

Zakoupením tohoto výrobku získáváte 30-ti denní telefonickou podporu ZDARMA. Pokud si nevíte rady s nastavením nebo zapojením - kontaktujte nás!

Chcete ZÍSKAT ROZŠÍŘENOU 5 LETOU ZÁRUKU včetně odborné montáže a nastavení? Kontaktujte nás a my Vám zpracujeme individuální nabídku.

Eolis WireFree IO návod ke stažení - www.OvladaniRolet.cz, www.OvladaniZaluzii.cz, www.OvladaniMarkyz.cz

Eolis WireFree IO - eshop - www.OvladaniRolet.cz, www.OvladaniZaluzii.cz, www.OvladaniMarkyz.cz

 

 

Nový komentář

* (Povinné)

Nový dotaz k produktu

* (Povinné)

Alternativní produkty

 • Eolis IO - DOPRAVA ZDARMA!

  Eolis IO, větrné čidlo s bezdrátovým přenosem povelů pro ochranu...

  DOPRAVA v ČR ZDARMA!

  3 070 Kč s DPH

  3 570 Kč s DPH Sleva 500 Kč

  Dostupnost: TERMÍN DODÁNÍ 1 AŽ 10 TÝDNŮ

Anketa

Jakému ovládání stínicí techniky dáváte přednost?

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info