Izymo Transmitter IO

Izymo Transmitter IO

KOMPATIBILNÍ S TAHOMA

Vysílač dálkového ovládání pro ovládání osvětlení, rolet, žaluzií a spouštění scénářů TaHoma. Montáž pod vypínač. Záruka 2 roky.

1 979 Kč s DPH

Dostupnost: TERMÍN DODÁNÍ 1 AŽ 10 TÝDNŮ

Výrobce: Somfy

Izymo Transmitter IO je vysílač dálkového ovládání pro ovládání osvětlení, předokenních rolet, venkovních žaluzií s pohony a přijímači Somfy IO. Slouží také jako spouštěč scénářů TaHoma. Montáž do krabice pod omítku pod spínač nebo tlačítko.

Příklad použití

Mikromodul Izymo Transmitter IO můžete využít stejně jako nástěnný dálkový ovladač Smoove 1 IO, ale při použití vlastního tlačítka nebo spínače, které už máte. Takže jako vysílač můžete použít libovolný spínač ve stejném vzhledu jako ostatní vypínače na osvětlení. 

Tak například si chcete vylepšit svoje osvětlení v domě. Chcete ho předělat na dálkové ovládání. K tomu využijete přijímač pro ovládání osvětlení Izymo ON-OFF recever IO, který můžete umístit přímo pod stávající světelný spínač. Pokud ale pod spínačem nejsou kabely pro napájení 230V (hnědý/černý a modrý vodič), můžete umístit přijímač Izymo ON-OFF receiver IO přímo ke svítidlu (více podrobností zde). Pak propojíte dva vodiče pod stávajícím světelným spínačem na trvalo, aby k přijímači umístěnému u svítidla šel trvale proud a pod vypínač umístíte právě Izymo Transmitter IO. Tím se ze stávajícího světelného spínače stane vlastně dálkový ovladač, kterým budete mít možnost ovládat osvětlení jako doposud, ale navíc ho můžete ovládat libovolnými dálkovými ovladači Somfy IO a také pomocí aplikace TaHoma z mobilního telefonu, tabletu nebo PC. 

Vysílač Izymo Transmiiter IO můžete ale také využít pro ovládání předokenních rolet či venkovních žaluzií s pohony Somfy IO nebo s přijímači Somfy IO.

Umístění pod stávající vypínač / tlačítko

Vysílač Izymo Transmitter IO umístíte do podomítkové krabice pod stávající spínač nebo tlačítko. Vysílač je napájený baterií CR 2430, která vydrží zhruba 5 let.

Izymo Transmitter IO montáž pod vypínač - www.OvladaniRolet.cz, www.OvladaniZaluzii.cz, www.OvladaniMarkyz.cz

Spouštění scénářů TaHoma

Izymo Transmitter IO můžete také využít jako spouštěč scénářů TaHoma. To znamená, že jediným stiskem tlačítka na spínači, který je připojen k Izymo Transmitter IO, můžete vyvolat scénář, který máte nastavený v jednotce TaHoma. Například při odchodu z domu stisknete tlačítko a spustí se scénář "ODCHOD." Během okamžiku se zavřou všechny rolety, zhasne osvětlení a ztlumí se topení. Pro spouštění scénářů můžete využít také nástěnný dálkový ovladač Scenario player IO určený pro spouštění scénářů.

Ovládání dvou světelných okruhů / přijímačů

Vysílač Izymo Transmitter IO dokáže ovládat dva světelné okruhy samostatně. Pokud ho připojíte ke světelnému dvouklapkovému tlačítku / spínači, můžete každou klapkou tlačítka / spínače ovládat samostatný světelný okruh / přijímač. 

Samozřejmě jedním vysílačem Izymo Transmitter IO můžete ovládat i skupinu rolet nebo předokenních žaluzií nebo screenů. Může sloužit také jako centrální ovladač na místnost nebo na patro.

A teď trochu techniky

Montáž: do krabice KU68 pod omítku (je potřeba mít alespoň 6 cm hlubokou krabici nebo vysekat dno krabice a připravit prostor pro umístění přijímače pod stávající vypínač
Barva: černá
Rozměry: š 43 x v 35 x h 8 mm
Napájení: baterie CR 2430 3V
Provozní teplota: 0°C až +55°C suché obytné prostory
Stupeň krytí: IP 20
Radiová frekvence: 868 - 870 MHz
Obsah balení: vysílač dálkového ovládání, český návod k použití
Záruční lhůta 2 roky.

Zakoupením tohoto výrobku získáváte 30-ti denní telefonickou podporu ZDARMA. Pokud si nevíte rady s nastavením nebo zapojením - kontaktujte nás!

Chcete ZÍSKAT ROZŠÍŘENOU 5 LETOU ZÁRUKU včetně odborné montáže a nastavení? Kontaktujte nás a my Vám zpracujeme individuální nabídku.

Izymo Transmitter IO montáž pod vypínač - www.OvladaniRolet.cz, www.OvladaniZaluzii.cz, www.OvladaniMarkyz.cz

 

 

Nový komentář

* (Povinné)

Nový dotaz k produktu

* (Povinné)

Alternativní produkty

  • Izymo ON-OFF receiver IO

    Přijímač dálkového ovládání pro ovládání interiérového osvětlení....

    KOMPATIBILNÍ S TAHOMA

    2 490 Kč s DPH

    Dostupnost: SKLADEM V ESHOPU

Anketa

Jakému ovládání stínicí techniky dáváte přednost?

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info