Izymo shutter reciever IO - DOPRAVA ZDARMA!

Izymo shutter reciever IO - DOPRAVA ZDARMA!

KOMPATIBILNÍ S TAHOMA DOPRAVA v ČR ZDARMA!

Izymo shutter reciever IO - přijímač dálkového ovládání pro ovládání předokenních rolet pro montáž pod vypínač. Záruka 2 roky.

3 998 Kč s DPH

Dostupnost: TERMÍN DODÁNÍ 1 AŽ 10 TÝDNŮ

Výrobce: Somfy

Izymo shutter reciever IO je přijímač dálkového ovládání pro ovládání předokenních rolet pro montáž do krabice pod vypínač. Přijímač se montuje pod standardní roletový/žaluziový spínač nebo tlačítko (tlačítka pro směr nahoru a dolů). Stávající roletový/žaluziový spínač se připojí k přijímači Izymo shutter reciever IO a rolety pak lze ovládat jak tlačítky nahoru a dolů na připojeném roletovém vypínači, tak i přenosnými nebo nástěnnými dálkovými ovladači nebo i pomocí aplikace TaHoma ve vašem mobilním telefonu. Izymo shutter reciever IO můžete použít jako doplnění stávajících mechanických roletových ovladačů a tím dosáhnout vysokého komfortu ovládání s možností centrálního ovládání všech rolet.

Umístění pod stávající roletový/žaluziový vypínač / tlačítko

Přijímač Izymo shutter reciever IO můžete zapojit pod standardní roletový/žaluziový spínač nebo tlačítko, kterým ovládáte rolety. Je ale nutné mít pod stávajícím spínačem přívod 230V, tedy modrý (nulový) vodič a hnědý / černý (fázový) vodič. Chce to také dostatečně hlubokou krabici pod vypínačem, alespoň 5 cm. Pokud není krabice dostatečně hluboká, nezbývá než vyseknout krabici dno a udělat tam ještě trochu místa, abyste přijímač mohli umístit pod stávající spínač. Pak budete moci ovládat rolety jak stávajícím spínačem / tlačítkem, tak i dálkovým ovladačem Somfy IO a nebo pomocí aplikace TaHoma.

Izymo shutter reciever IO - montáž pod vypínač - www.OvladaniRolet.cz, www.OvladaniZaluzii.cz, www.OvladaniMarkyz.cz  

Příklad použití

Chcete komfortní dálkové ovládání předokenních rolet? Chcete navíc mít možnost kdykoli ovládat rolety i když se Vám vybije baterie v dálkovém ovladači? A chcete si také zachovat Vaše stávající roletové vypínače ve stejném vzhledu jako máte vypínače na osvětlení?

Izymo shutter reciever IO se výborně hodí jako doplnění stávajících obyčejných roletových spínačů. Pokud to umožňuje Vaše současná elektroinstalace, není důvod proč si rychle a snadno nevylepšit způsob ovládání rolet. Doplněním Vašich stávajících roletových spínačů přijímačem dálkového ovládání Izymo shutter reciever IO získáte vysoce komfortní ovládání rolet. Jediným krátkým stiskem tlačítka nahoru nebo dolů roletu otevřete nebo zavřete. Jediným krátkým stiskem tlačítka stop / mezipoloha na dálkovém ovladači najede roleta do stínicí polohy s pootevřenými větracími štěrbinami. A pokud budete rolety ovládat pomocí aplikace TaHoma, budete mít vždy přehled, zda jsou rolety otevřené nebo zavřené. A to i na dálku, když nejste doma. Jediné, co potřebujete, je být se svým mobilním telefonem připojeni kdekoli k internetu a doma mít naistalovanou jednotku TaHoma.

Přijímač dálkového ovládání Izymo shutter reciever IO komunikuje také bezdrátově se slunečními čidly Sunis WireFree IO.

Montáž: do krabice pod omítku pod roletový/žaluziový mechanický spínač (je potřeba mít alespoň 6 cm hlubokou krabici nebo vysekat dno krabice a připravit prostor pro umístění přijímače pod stávající vypínač)
Rozměry: š 43 x v 43 x h 18 mm
Napájení: 230 V
Provozní teplota: 0°C až 55°C suché obytné prostory
Stupeň krytí: IP 20
Radiová frekvence: 868 - 870 MHz
Obsah balení: přijímač dálkového ovládání, český návod k použití

Záruční lhůta 2 roky.

Zakoupením tohoto výrobku získáváte 30-ti denní telefonickou podporu ZDARMA. Pokud si nevíte rady s nastavením nebo zapojením - kontaktujte nás!

Chcete ZÍSKAT ROZŠÍŘENOU 5 LETOU ZÁRUKU včetně odborné montáže a nastavení? Kontaktujte nás a my Vám zpracujeme individuální nabídku.

Izymo shutter receiver IO - návod ke stažení - www.OvladaniRolet.cz, www.OvladaniZaluzii.cz, www.OvladaniMarkyz.cz

 

Nový komentář

* (Povinné)

Nový dotaz k produktu

* (Povinné)

Anketa

Jakému ovládání stínicí techniky dáváte přednost?

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info