Dálkově ovládaná Zásuvka ON-OFF Plug IO

Dálkově ovládaná Zásuvka ON-OFF Plug IO

KOMPATIBILNÍ S TAHOMA

Dálkově ovládaná zásuvka IO s maximálním zatížením 1800W - přijímač dálkového ovládání pro ovládání osvětlení a elektrických spotřebičů. Záruka 2 roky.

1 790 Kč s DPH

Dostupnost: TERMÍN DODÁNÍ 1 AŽ 10 TÝDNŮ

Výrobce: Somfy

Dálkově ovládaná Zásuvka ON-OFF Plug IO - přijímač dálkového ovládání pro ovládání interiérového osvětlení nebo i jiných elektrických spotřebičů. Pomocí tohoto přijímače dálkového ovládání můžete ovládat interiérové osvětlení ve Vašem domě či bytě jak nástěnným nebo přenosným dálkovým ovladačem, tak i zcela atomaticky v závislosti na nastavených časech pomocí aplikace TaHoma. Dálkovým ovladačem můžete osvětlení zapínat a vypínat. 

Příklad použití

Chcete komfortní dálkové ovládání interiérového osvětlení? Například stojací lampy nebo jiného osvětlení, které má vidlici pro zapojení do standardní zásuvky 230V? Třeba vánoční osvětlení nebo i jiné elektrické spotřebiče?

Je to úžasně jednoduché! Dálkové ovládanou Zásuvku ON-OFF Plug IO jednoduše zasuňte do 230V zásuvky. Pak už nezbývá než vaši lampu, lampičku nebo jiné osvětlení vybavené zástrčkou zasunout do této dálkově ovládané zásuvky a je hotovo. 

Připojené osvětlení můžete rozsvěcet a zhasínat jakýmkoli Somfy nástěnným či přenosným dálkovým ovladačem IO nebo i přímo tlačítkem přímo na Zásuvce ON-OFF Plug IO. Ale co je ještě lepší, ovládání připojeného osvětlení můžete také načasovat tak, aby se zapínalo zcela samo automaticky. To umožňuje aplikaceTaHoma. Může to vypadat tak, že v nastaveném čase se například zcela automaticky otevřou vaše předokenní rolety či venkovní žaluzie a třeba chvíli potom se rozsvítí připojená lampa. Takže můžete snadno vyvolat dojem obydleného domu i když jste na dovolené. Ideálním nástěnným dálkovým ovladačem je Smoove Lighting IO

Montáž: jednoduše zasuňte do zásuvky 230V
Rozměry: průměr 45 mm, celková délka 75 mm, viditelná délka 40 mm
Napájení: 230 V
Provozní teplota: 0°C až +40°C suché obytné prostory
Stupeň krytí: IP 20
Maximální zatížení: 1800W / 8A
Radiová frekvence: 868 - 870 MHz
Obsah balení: dálkově ovládaná zásuvka, český návod k použití

Záruční lhůta 2 roky.

Zakoupením tohoto výrobku získáváte 30-ti denní telefonickou podporu ZDARMA. Pokud si nevíte rady s nastavením nebo zapojením - kontaktujte nás! 

Zásuvka ON-OFF Plug IO - návod ke stažení - www.OvladaniRolet.cz, www.OvladaniZaluzii.cz, www.OvladaniMarkyz.cz

 Zásuvka ON-OFF Plug IO

Nový komentář

* (Povinné)

Nový dotaz k produktu

* (Povinné)

Alternativní produkty

  • Smoove Lighting IO

    Nástěnný jednokanálový dálkový ovladač s dotykovým ovládáním pro...

    1 145 Kč s DPH

    Dostupnost: TERMÍN DODÁNÍ 1 AŽ 10 TÝDNŮ

Anketa

Jakému ovládání stínicí techniky dáváte přednost?

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info