Thermis WireFree IO

Thermis WireFree IO

KOMPATIBILNÍ S TAHOMA

Teplotní čidlo s bateriovým napájením pro montáž v interiéru i v exteriéru. Záruka 2 roky.

2 019 Kč s DPH

Dostupnost: TERMÍN DODÁNÍ 1 AŽ 10 TÝDNŮ

Výrobce: Somfy

POZOR - čidlo funguje pouze s řídicí jednotkou Tahoma a s pohony Somfy IO nebo Somfy RTS! Nelze ho spárovat s žádnými jinými pohony!

Thermis WireFree IO je bateriové teplotní čidlo, které snímá okolní teplotu. Je proto vhodné pro automatické ovládání předokenních rolet, screenových rolet, markýz a venkovních žaluzií v závislosti na teplotních podmínkách.

Příklad použití

Teplotní čidlo můžete využít pro automatické zastínění oken, zimních zahrad či pergol. Pokud čidlo naměří nastavenou teplotu, spustí se v řídicí jednotce TaHoma automatický chytrý "Smart scénář". 

Jak se to dá využít v praxi?

Například pokud máte předokenní rolety, tak určitě dobře víte, že předokenní roleta funguje jako dodatečná tepelná izolace před oknem. Takže když čidlo umístíte v interiéru, můžete si v jednotce TaHoma nastavit scénář, že pokud v místnosti večer nebo v noci klesne teplota  pod dvacet stupňů, dojde k automatickému zatažení předokenních rolet. Tím vznikne před okeny dodatečná tepelná izolace a vy tak můžete významně ušetřit za vytápění, protože místnost do rána tolik nevychladne a kotel tím pádem ráno nespotřebuje tolik energie či plynu, aby místnost vytopil na původní teplotu. 

Další možností je využít teplotní čidlo Thermis WireFree IO například v zimní zahradě. Představte si, že máte venku instalované sluneční čidlo Sunis WireFree IO a uvnitř zimní zahrady teplotní čidlo Thermis WireFree IO. V jednotce Tahoma si nastavíte chytrý "Smart scénář", kdy má dojít k automatickému zastínění zimní zahrady, když sluneční čidlo Sunis WireFree IO naměří vysoké oslunění. Vy si ale nepřejete zastínit zimní zahradu dříve, než bude vyhřáta na 25 stupňů. Takže do scénáře přiřadíte podmínku, že k automatickému zastínění nedojde dřív, než slunce vyhřeje zimní zahradu na 25 stupňů a teprve potom dojde k atuomatickému zastínění.

A tímhle způsobem můžete také ušetřit nějaké peníza za vytápění. V zimě totiž může být v zimní zahradě nevlídno a tak si tam musíte topit. Ale v tomhle případě udělá práci na vytápění Slunce. Pouze zadáte podmínku, že Slunce musí nejprve vyhřát zimní zahradu na 25 stupňů a teprve potom dojde k automatickému zastínění venkovními žaluziemi aby se zimní zahrada už dál nazahřívala. 

Montáž: na vnější fasádu nebo na zeď v interiéru (ne na kovový povrch)
Barva: bílá
Rozměry: průměr 78 mm, h 37 mm 
Napájení: 2 x 1,5V baterie AA
Provozní teplota: -20°C až +60°C venkovní prostředí
Rozsah měření: -20°C až +60°C, ve spojení s řídicí jednotkou TaHoma
Stupeň krytí: IP 34
Radiová frekvence: 868 - 870 MHz
Obsah balení: nástěnný držák, teplotní čidlo, český návod k použití, baterie, 2 hmoždinky a 2 vruty

ČIDLO PRACUJE POUZE VE SPOLUPRÁCI S ŘÍDICÍ JEDNOTKOU TAHOMA!

Záruční lhůta 2 roky.

Zakoupením tohoto výrobku získáváte 30-ti denní telefonickou podporu ZDARMA. Pokud si nevíte rady s nastavením nebo zapojením - kontaktujte nás!

Chcete ZÍSKAT ROZŠÍŘENOU 5 LETOU ZÁRUKU včetně odborné montáže a nastavení? Kontaktujte nás a my Vám zpracujeme individuální nabídku.

Thermis WireFree IO návod ke stažení - www.OvladaniRolet.cz, www.OvladaniZaluzii.cz, www.OvladaniMarkyz.cz

 

 

 

 

Nový komentář

* (Povinné)

Nový dotaz k produktu

* (Povinné)

Alternativní produkty

  • Sunis WireFree II IO

    Fasádové sluneční čidlo s bateriovým napájením. Záruka 2 roky.

    KOMPATIBILNÍ S TAHOMA

    2 149 Kč s DPH

    Dostupnost: SKLADEM V ESHOPU

Anketa

Jakému ovládání stínicí techniky dáváte přednost?

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info