Eolis 3D WireFree RTS barva černá - DOPRAVA ZDARMA!

Eolis 3D WireFree RTS barva černá - DOPRAVA ZDARMA!

DOPRAVA v ČR ZDARMA!

Eolis 3D WireFree RTS, otřesové větrné čidlo s bezdrátovým přenosem povelů pro ochranu markýzy. Záruka 2 roky. DOPRAVA ZDARMA!

2 607 Kč s DPH

3 104 Kč s DPH Sleva 497 Kč

Dostupnost: TERMÍN DODÁNÍ 1 AŽ 10 TÝDNŮ

Výrobce: Somfy

POZOR - čidlo funguje pouze s pohony a ovladači SOMFY! Nelze ho spárovat s žádnými jinými pohony!

 

Otřesové větrné čidlo Eolis 3D WireFree RTS je určeno k montáži na přední profil markýzy, kde snímá otřesy markýzy vyvolané větrem. Pokud intenzita otřesů překročí nastavenou mez, vyšle čidlo povel pro zatažení markýzy. Čidlo je vhodné pro standardní, polokazetové i kazetové markýzy. Citlivost na otřesy je nastavitelná v 9 stupních nebo lze do čidla uložit individuální intenzitu otřesů. Čidlo Eolis 3D WireFree RTS je napájeno bateriemi. Vybití baterií je signalizováno zatažením markýzy po 20 minutách od vytažení. K dispozici jsou tři barevné varianty: bílá, bronzová a černá.

Příklad použití
Pokud máte markýzu na dálkové ovládání Somfy a chcete ji ochránit před poškozením větrem, není nic jednoduššího. Otřesové větrné čidlo Eolis 3D WireFree RTS nainstalujete pomocí dvou šroubků na přední profil markýzy. Čidlo uložíte do paměti pohonu / přijímače a provedete nastavení nebo naučení intenzity otřesů. To je vše a celé to trvá pouze pár minut. A od této chvíle máte Vaši markýzu chráněnou před poškozením větrem. Nemusíte si už tedy dělat starosti s tím, zda jste po odchodu z domu nezapomněli markýzu na terase otevřenou. Vaše investice do markýzy je nyní v bezpečí. Toto čidlo má ještě jednu velkou výhodu oproti standardnímu větrnému čidlu - čidlo Eolis 3D WireFree RTS totiž přesně snímá pohyby markýzy a vždy přesně ví, co se s markýzou děje. Zatímco standardní větrné čidlo je potřeba vhodně umístit na fasádu tak, aby bylo obtékáno větrem, čidlo Eolis 3D WireFree RTS má vždy své pevné místo na předním profilu markýzy.

Montáž: na přední profil markýzy
Barva: černá
Rozměry: v 25 x š 38 x d 153 mm
Napájení: 2 x 1,5 V DC baterie typ AAA (nepoužívat dobíjecí akumulátory!)
Provozní teplota: -20°C až +60°C venkovní prostředí
Rozsah nastavení: 9 stupňů nebo naučení intenzity otřesů
Stupeň krytí: IP 44
Radiová frekvence: 433,42 MHz
Obsah balení: čidlo, držák, pomocná oboustranná lepenka, baterie, český návod k použití

Do poznámky v objednávce uveďte, ke kterému zařízení chcete čidlo přiučit, abychom Vám současně také poslali český návod k Vašemu zařízení (přijímač dálkového ovládání, pohon s integrovaným přijímačem dálkového ovládání atd...).

Záruční lhůta 2 roky.

Zakoupením tohoto výrobku získáváte 30-ti denní telefonickou podporu ZDARMA. Pokud si nevíte rady s nastavením nebo zapojením - kontaktujte nás!

Chcete ZÍSKAT ROZŠÍŘENOU 5 LETOU ZÁRUKU včetně odborné montáže a nastavení? Kontaktujte nás a my Vám zpracujeme individuální nabídku.

Eolis 3D WireFree RTS návod ke stažení - www.OvladaniRolet.cz, www.OvladaniZaluzii.cz, www.OvladaniMarkyz.cz

EOLIS 3D WireFree RTS - eshop - www.OvladaniRolet.cz, www.OvladaniZaluzii.cz, www.OvladaniMarkyz.cz

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

EOLIS 3D WireFree RTS - eshop - www.OvladaniRolet.cz, www.OvladaniZaluzii.cz, www.OvladaniMarkyz.cz

 

Nový komentář

* (Povinné)

Nový dotaz k produktu

* (Povinné)

Alternativní produkty

Anketa

Jakému ovládání stínicí techniky dáváte přednost?

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info