Heating modulis receiver RTS - DOPRAVA ZDARMA!

Heating modulis receiver RTS - DOPRAVA ZDARMA!

ČÁSTEČNĚ KOMPATIBILNÍ S TAHOMA DOPRAVA v ČR ZDARMA!

Přijímač dálkového ovládání pro halogenové / infračervené tepelné zářiče s maximálním zatížením 3000 W. Záruka 2 roky. DOPRAVA ZDARMA!

4 807 Kč s DPH

5 723 Kč s DPH Sleva 916 Kč

Dostupnost: TERMÍN DODÁNÍ 1 AŽ 10 TÝDNŮ

Výrobce: Somfy

Přijímač dálkového ovládání pro ovládání tepelných zářičů s maximálním příkonem 3000 W. Váš tepelný zářič na terase, balkóně nebo v zimní zahradě můžete pomocí tohoto přijímače ovládat  velice komfortně pomocí libovolného dálkového ovladače SOMFY. Přijímač umožňuje tepelný zářič vypínat a zapínat a také regulovat výkon v krocích 0% - 33% - 66% - 100%. Můžete použít standardní dálkový ovladač, například Telis 4 RTS Patio nebo můžete využít dálkový ovladač Telis Modulis RTS, který umožňuje regulovat výkon zářiče komfortně pomocí ovládacího kolečka. 

Příklad použití
Máte na terase, balkóně nebo v zimní zahradě halogenový nebo infačervený tepelný zářič? Ovládáte ho pouze vypínačem? A přejete si ho, stejně jako vaší markýzu nebo osvětlení na terase, ovládat tím stejným dálkovým ovladačem, kterým ovládáte ostatní zařízení?

Je to možné právě díky přijímači dálkového ovládání Heating modulis receiver RTS. Připojte tento přijímač k vašemu tepelnému zářiči a během okamžiku ho můžete začít ovládat pohodlně z lehátka nebo od stolu. Nic už vás nebude odvádět od zábavy s vašimi přáteli či rodinou. Tímto přijímačem můžete ale také ovládat i jiné spotřebiče, které mají maximální příkon do 3000 W.

Montáž: v interiéru nebo v exteriéru
Barva: šedá
Rozměry: š 152 x v 120 x h 58 mm
Napájení: 230 V
Provozní teplota: -20°C až +30°C
Stupeň krytí: IP 44

Maximální zátěž: 3000 W
Radiová frekvence: 433,42 MHz
Obsah balení: přijímač dálkového ovládání, český návod k použití

Záruční lhůta 2 roky.

Zakoupením tohoto výrobku získáváte 30-ti denní telefonickou podporu ZDARMA. Pokud si nevíte rady s nastavením nebo zapojením - kontaktujte nás!

Chcete ZÍSKAT ROZŠÍŘENOU 5 LETOU ZÁRUKU včetně odborné montáže a nastavení? Kontaktujte nás a my Vám zpracujeme individuální nabídku.

Heating modulis receiver RTS - návod ke stažení - www.OvladaniRolet.cz, www.OvladaniZaluzii.cz, www.OvladaniMarkyz.cz

Heating modulis receiver RTS - eshop - www.OvladaniRolet.cz, www.OvladaniZaluzii.cz, www.OvladaniMarkyz.cz

Nový komentář

* (Povinné)

Nový dotaz k produktu

* (Povinné)

Anketa

Jakému ovládání stínicí techniky dáváte přednost?

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info