Smoove origin 4 RTS

Smoove origin 4 RTS

Nástěnný čtyřkanálový dálkový ovladač pro ovládání rolet, markýz, žaluzií, osvětlení, vrat, bran pro systém dálkového ovládání Somfy RTS. Záruka 2 roky.

2 159 Kč s DPH

Dostupnost: TERMÍN DODÁNÍ 1 AŽ 10 TÝDNŮ

Výrobce: Somfy

Nástěnný čtyřkanálový dálkový ovladač pro ovládání až čtyř zařízení (rolet, markýz, žaluzií, vrat, bran, osvětlení, zásuvek atd...) nebo čtyř skupin zařízení určený pro montáž na omítku. Tlačítka nahoru, stop (mezipoloha), dolů a čtyři tlačítka pro volbu kanálů. Kompatibilní pouze s přijímači nebo s pohony Somfy RTS!

Příklad použití
V obývacím pokoji máte tři předokenní rolety a přijímač na ovládání osvětlení a máte k nim přenosný dálkový ovladač Situo 5 RTS PURE II. Ten ale pořád někde hledáte a proto se vám může hodit Smoove Origin 4 RTS. Dají se jím ovládat až čtyři zařízení samostatně nebo čtyři skupiny zařízení. A nemusíte se omezovat jenom na rolety. Ovladačem Smoove Origin 4 RTS můžete jednoduše ovládat například osvětlení, zásuvky RTS nebo klidně i garážová vrata a bránu. Co je ale nejdůležitější - ovladač si připevníte na zeď a je stále na svém místě

Montáž: na omítku nebo na libovolný nekovový povrch
Barva: bílá
Rozměry: š 80 x v 80 x h 10 mm včetně rámečku
Napájení: baterie 3V typ CR 2430
Provozní teplota: 0 - 60°C suché obytné prostory
Stupeň krytí: IP 30
Radiová frekvence: 433,42 MHz RTS

Obsah balení: nástěnný dálkový ovladač, baterie, rámeček, upevňovací patice, český návod k použití

Do poznámky v objednávce uveďte, ke kterému zařízení chcete ovladač přiučit, abychom Vám současně také poslali český návod k Vašemu zařízení (přijímač dálkového ovládání io-homecntrol, pohon s vestavěným přijímačem dálkového ovládání io-homecntrol atd...).

Záruční lhůta 2 roky.

Zakoupením tohoto výrobku získáváte 30-ti denní telefonickou podporu ZDARMA. Pokud si nevíte rady s nastavením nebo zapojením - kontaktujte nás!

Chcete ZÍSKAT ROZŠÍŘENOU 5 LETOU ZÁRUKU včetně odborné montáže a nastavení? Kontaktujte nás a my Vám zpracujeme individuální nabídku.

Smoove 4 Origin IO - návod k obsluze - www.OvladaniRolet.cz, www.OvladaniZaluzii.cz, www.OvladaniMarkyz.cz

Smoove 4 Origin RTS - blokobé schéma - www.OvladaniRolet.cz, www.OvladaniZaluzii.cz, www.OvladaniMarkyz.cz

Nový komentář

* (Povinné)

Nový dotaz k produktu

* (Povinné)

Anketa

Jakému ovládání stínicí techniky dáváte přednost?

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info